Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi ha önálló még ma is...

Férfi ha önálló még ma is nagy szenzáció?

Figyelt kérdés

Úgy értem régebben volt ez az állandó vita nők részéről hogy háztartást neki kell vinni mert férfi csak sörözik otthon tv előtt, egy pirítóst sem tud megcsinálni, szétdobálja cuccait, ha nagy nehezen rávehető valami házimunkára, akkor azt is rosszul csinálja.


Ez már meghaladott probléma vagy még ma is ez a helyzet?



2020. ápr. 21. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Te mit gondolsz erről?
2020. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak ugy egy ferfi lehet onellato, de a SIKERES FERFI mellett mindig van egy no.
2020. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem még most is sok a lusta, mama kedvence.
2020. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont nemrég olvastam egy cikket arról, hogy Amerikában most, hogy bejott divatba az egybenyitott konyha-nappali, több lett a vita van a párok között, mert így jóval látványosabb, ahogy a férfi semmittesz míg a nő sürgölődik a konyhában.

Ahol meg mégis csinál házimunkát a férfi, ott nagy részt mentálisan így is a nő tartja számon hogy mit kell csinálni, a férfi meg csak azt csinálja meg, amit a nő kioszt rá.

Szóval ott állhat a szennyes napokig a szennyestartóban, de a férfiak nagy része nem rakná a mosógépbe egészen addig amíg a nő nem kéri meg rá őket, azért, mert nem terhelik az agyukat a háztartás dolgaival.

2020. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy mindenki a saját ruháját mossa, mindenki a saját területén rak rendet. Ha valakinek van kedve főzni akkor főz, ha nincs akkor nem. A polcok tele vannak konzervekkel, meg zabpehellyel, meg rendelni is lehet ugye..
2020. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Kikérem magamnak a férfiak nevében! Mi csak egyszerűen nem vagyunk rendmániásak!Ez szerintem nem nemiség kérdése, hanem nevelés kérdése.
2020. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De amúgy nekem is volt egy olyan korszakom, amikor disznóól volt a házam, de nem azért volt mert nem voltam önálló, csak sok dologgal foglalkoztam egyszerre, intenzíven, és nem érdekelt ha rendetlenség van, meg minden koszos. Volt, hogy annyi mosatlanom volt, hogy jópár dolgot egyszerűen kivágtam a kukába, mert éppen kellett a hely.


Persze ebben a káoszban meg volt mindennek a helye.

2020. ápr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!