Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hihetetlen helyzetben...

Milyen hihetetlen helyzetben volt részed életed során?

Figyelt kérdés

Akár veled, akár mással történt

(nem hittél a szemednek)



2018. jan. 11. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk abban, hogy ahelyett, hogy "hihetetlen" valaki azt írja, hogy "extraordinary" egy magyar mondatban.
2018. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
A szó, amit keresel: rendkívüli.
2018. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Átmentem a német nyelvvizsgán.
2018. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
81%
Meglett a kettes matekból
2018. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Tavaly előtt kijutni az EB-re elég extraordinary volt...


Azt hinni, hogy az Aranycsapat óta megint működik a magyar foci... Ünneplő emberek, nemzetiszínű buszok, piros-fehér-zöld arcfestés... Amikor a focizó gyerekek nem azt mondják, hogy "én leszek a Messi, vagy az Iker Cassilas", hanem azt, hogy "én leszek a Dzsudzsák Balázs, meg én leszek a Király Gábor..." Egy kis nemzeti öntudat / összetartozás... Egy kis boldogság, önmagunk, és az országunk szeretete... (Mert hiába egy kis dologról beszélünk, és tudom, hogy nem ezen fognak múlni az előbb említett dolgok, mégis ilyet váltott ki az emberekből.)


Számomra az a néhány hónap teljesen álomszerű volt. Egy kis betekintés abba, hogy így is lehetne élni.

2018. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kimentem kutyát sétáltatni miután jól bekajáltam rakottkrumpliból, kb 2 km-ről kellett összeszorított fenékkel hazacsoszognom, mert meghajtott, próbáltam volna sietni, de nem bírtam. Aztán amikor a nagy erőlködéstől izzadtan hazaértem, akkor fostam be amikor le akartal tolni a nadrágom.
2018. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkásbácsi aki volt vagy 150 kiló, bőre, mint a feketekávé khmm..., bajsza, mint az ökörszarva, ásóján támaszkodva állt, és rám kacsintott. Mindezt full rózsaszín kantáros nadrágban. Sírtam.
2018. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kiírtam ide egy kérdést a kutyámról (2 éves vizsla keverék) , arról érdeklődve, hogy milyen mix.

Másnap pár ember felajánlotta segítségét, hogy töltsek fel képet. 11: 30 körül lefilmeztem, feltöltöttem a képeket.


Olvastam egy könyvet közben.

2018. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Többet tudnék mesélni, de szerintem még nem értem a végére a "hihetetlenségi" listámon, amit az élet lemért nekem, így "folyamatban lévő ügyről nem beszélünk".
2018. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ugyanaz történt velem mint a 4essel 😂😂😂😂😂
2018. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!