Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek végtelenül beképzelt...

Ismertek végtelenül beképzelt embert? Milyen?

Figyelt kérdés

Én egy frissen kezdett mentős sráccal találkoztam egy szórakozóhelyen. Viszonylag ittasan mélyen belemerülve ecsetelt mindenfélét hogy ő milyen sokat tanult meg mekkora tett hogy kiáll másokért, hogy beki nem lehet újat mondani az egészségügyben, ilyenek. Neki a kezébe adtam volna szívem szerint egy anatómia atlaszt hogy visszavegyen magából, de sajnos épp nem volt nálam azon a szombat estén :D


KIEMELEM, HOGY(!): Nagyon tisztelem a katasztrófavédelmiseket, így a mentőseket is nyilván. A példám CSAK az adott emberre irányult! Véletlen sem a mentősöket vagy bármely hivatást akartam szidni!



2020. ápr. 21. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De szakmunkasokat de lenèzik a diplomasokat meg esetekben többet is keresnek.

De ök az a réteg akik a leghajlamosabbak màsokat kritizálni

2020. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, elég ellentmondásos de néha tényleg ilyen :D
2020. ápr. 21. 19:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen ismerek. Egy 40es pasi, egy lepukkant fatelepet vezet. Azt sem értem hogy nem sittelték még le a lopott szlovák fáért.

Szóval a pasi egy igazi seqqfej, mindig mindent jobban tud, 2x annyit csinált mint más, mindenhez (is) ért az agysebészettől az autószerelésig, a nőkkel egy igazi terrorizáló bunkó. Nála beképzeltebb és bunkóbb embert életemben nem láttam.

2020. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as: akkor ő egy tökéletes ember, csak ezt minden bizonnyal rajta kívül senki sem tudja :D király
2020. ápr. 21. 19:16
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori az ilyen ember..a jelenlegi munahelyemen is van,a kinevezett csop.vez..játsza az eszét aztán olyan hülye szegény mint a segg..igazából senki nem hallgat rá és nem is foglalkozunk vele.Egyszer egy szórakozóhelyen játszotta a menőt egy fószer melletünk a barátai előtt,hogy ő részlegvezető egy telefonok összeszerelésével foglakozó ezerötszáz embert foglalkoztató cégnél,hogy ő milyen sokra vitte,az emberek azt csinálják amit ő mond,és nevetve mesélte a történeteit,hogy szivatta és figurázta ki a dolgozókat számos esetben..és hogy ő nem szar szakmunkás,nem egy sima melós,mert azok csicskák,fillérekért robotolnak,stb..én akkor állványozóként dolgoztam hollandiában,gyanítom jobban kerestem mint ő,rettenetesen idegesített a szövegelése és az egész ember,ezért figyelmeztettem hogy vegyen vissza,erre elkezdett menőzni hogy mi van biztos te is egy szar melós vagy azért nem tetszik amit mondok,erre én elhelyeztem az arcán a méretes sallert,és az erre megmozduló cimborája is kapott egyet,ezután lelógó szájjal kért bocsánatot,hogy nem úgy gondolta,és távoztak.Nem vagyok büszke arra amit tettem,de az ilyen emberek felhúzzák a vérnyomásom.
2020. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, hatalmas nagy királynak képzeli magát. :D

És nem érti, hogy a nők miért pattintják le egymás után.

Pedig ő akkora istenkirályalfahím.

És nem érti, hogy miért nem dolgoznak 1-2 hétnél tovább nála az emberek. :D

2020. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lenne mit szelektálni a társadalomban ahoy nézem. Valaki nem akar nyitni egy kavicsbányát az ilyeneknek, ahol marokkal kéne hordani a cuccot?
2020. ápr. 21. 19:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Hidd el, azt is jobban tudnák hogy kell hordani. :D
2020. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Bánja a halál, csak csinálják xDD

Köszi mindenkinek, várok még ilyeneket!

2020. ápr. 21. 19:32
 10/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a mentőtiszt el is lehet telve magától, mert nagyon nehezen lehet megszerezni azt a diplomát... Nálunk valamelyik évben csak 3 ember végzett.

Meg ez a hozzáállás kell nekik, enélkül nehezen lehet csinálni, azt amit őket csinálnak.

Üdv egy ex SE-ETK-s

2020. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!