Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan beképzelt öntelt...

Miért olyan beképzelt öntelt emberek az amerikaiak?

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem mind az, de amúgy agymosottak, nem sokat tudnak a külvilágról, bedőlnek a filmeknek meg a propagandának, hogy ők a jófiuk akik fenntartják a békét és segítenek a világon, miközben kizsákmányolják és tönkreteszik a világot
2019. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Én náluk nem vettem észre.

De menj ki a franciákhoz aztán megtudod, hogy mi a beképzeltség. Náluk felfuvalkodottabb népség nincs a földön.

2019. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1%
Nem tudom, én nem mennék amerikàba mégcsak szétnézni se. Minden mocsok onnan jön.
2019. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Az amerikaiak? Nem a magyarokra gondoltál véletlenül?


Mellesleg ha beképzeltek is lennének, van mire! A magyaroknak van? Nincsen. ❤️

2019. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan a tapasztalat? Szerintem kifejezetten kedvesek. 9 napig voltam New Yorkban, csupa jó tapasztalatom van az emberekről, pl. egy vadidegen megkérdezte, hogy eltévedtem-e, mert tanácstalan arccal álldogálltam. Pedig annyira nem is vághattam rémült fejet, mert nem tévedtem el, csak azon gondolkodtam, menjek még tovább, vagy aznap már csak pihenjek. Mégis jöttek segíteni kérés nélkül. A boltokban az összes eladót megkértem, hogy segítsenek az apróval (nagyon furi a fémpénzük) egyik sem nyűgösködött. Többen megszólítottak beszélgetni sorbanállás közben... semmi, de semmi lenézést, önteltséget nem éreztem, pedig érzékeny vagyok az ilyesmire.
2019. szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 he84 ***** válasza:
100%
Nem mindegyikük öntelt, ne általánosíts. Ez nem országfüggő főleg, hanem egyénfüggő. Például itt Magyarországon is vannak ilyen emberek, meg akár más országokban is, tehát bárhol.
2019. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kaliforniában élek évek óta, semmi ilyet nem tapasztaltam. Sőt! Kedvesek, segítőkészek és mindig kíváncsiak, szeretnek beszélgetni.
2019. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahol jobb az életminőség ott boldogabbak az emberek, sokkal empatikusabbak, barátságosabbak, segítőkészek.

Nem véletlenül híresek a kanadaiak az udvariasságukról és az előzékenységükről, az amerikaiak pedig sokkal extrovertáltabbak, barátságosak.

2019. szept. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

En nem mondanam hogy onteltek.

Nehany oreg veteran katona amugy eleg bekepzelt es mogorva. Ha nem mondod hogy "thank you for your service" akkor meg van sertodve.

2019. szept. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!