Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te szeretsz mindenhová időben,...

Te szeretsz mindenhová időben, akár előbb megérkezni, vagy inkább utolsó perces, "kicentizős" vagy?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Nem szívesen csinálom mert többször volt mar belőle gondom.
2020. ápr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Kicentizős vagyok, de még sohasem késtem el. Igaz még csak két éve végeztem az egyetemmel, de ebből sosem adódott meg problémám.
2020. ápr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Inkább a kicentizös kategóriába sorolom magam, de ez 5-10 perccel a megbeszélt idlö elöttet jelenti.

Viszont ha messzebbröl megyek és több esély van csúszásra, akkor elöbb indulok, és inkább várok valamennyit pluszban, minthoyg elkéssek.

2020. ápr. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Időben, és nagyon utálom azt, aki megvárat, visszaél az időmmel vagy szórakozik velem.
2020. ápr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Időben indulok. Nem szeretem a bocs ,dugó volt nem jött a busz stb...kifogásokat...

Tiszteletlenség mások idejével játszani.

2020. ápr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Én abszolút nem tudom kiszámítani, pláne a városi tömegközlekedést. Ha időben oda akarok érni, akkor 10-20 perccel előbb ott leszek, ha erre nem figyelek annyira, akkor 10 percet kések.

Igyekszem amúgy inkább előbbb ott lenni.

Én főleg olyankor nem szeretem a késést, ha valakivel nagy nehezen végre találkozni tudunk, meg van beszélve 6-ra, én esetleg direkt tovább maradtam a melóban, hogy addig lekössem magam. Ő pedig 6-ra nincs ott és közli, hogy negyed órát késni fog..

2020. ápr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az "időben" pont azt jelenti, hogy ideálisan, esetleg minimális ráhagyással.
2020. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Én szeretek időben elindulni, szóval vagy pontosan vagy kicsit korábban érek oda mindenhová. Utálok késni, és utálom, ha késnek.
2020. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szeretek időben vagy kicsivel előtte érkezni. Utálom, ha valaki késik, habár lehetnek "vis major" okok. Már ismerek notorikusan késő embereket. Nekik általában (késési szokásaik szerint) korábbi időre beszélem meg a találkozót. Ha mégis korábban érkezik és ő vár rám, akkor a tréfás számonkérésére ugyancsak tréfásan válaszolok, hogy "legalább megtudtad, hogy milyen jó várakozni". És az élet megy tovább...
2020. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon korán szoktam mindenhova odaérni. Van, hogy akár fél-egy órával is, és bemagyarázom magamnak, hogy "mi van ha rossz lesz a forgalom" vagy "mi van ha ő is túl korán érkezik".

Mindig várnom kell, de egyszerűen nem tudok magamra szólni, hogy később induljak.

2020. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!