Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyanokat, akik nem...

Ismertek olyanokat, akik nem tartanak sem születésnapi, sem névnapi összejövetelt?

Figyelt kérdés
Felköszöntöd az illetőt sms-ben vagy közösségi oldalon, vagy ha találkozol vele, akkor személyesen, mert ő nem tart ilyen összejöveteleket. Egyáltalán kötelezőek ezek? Én sem szoktam és nem hiányzik. Viszont meg szoktam köszönteni ismerőseimet amikor ők ünnepelnek.
2020. ápr. 22. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sose tartottam, 25 vagyok. Már facen is elrejtettem a születésnapom, mert utálom az üres szavakat amiket az üzenőfalamra hánynak csak mert feldobta nekik a face. Azóta csak a nagyi ír ott :D Nem vagyok depressziós de még introvertált se, de minek a felhajtás. Szüleim ünnepeljenek hogy ilyen gyereket sikerült csinálniuk :D
2020. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Jehova tanúi, a hibbant szektások még azon is megsértődnek ha felköszöntöd őket.
2020. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelen. A névnapot alapból kamuünnepnek tartom, a szülinapomon pedig minden évben elutazom és semmilyen bulit nem tartok se előtte, se utána. A barátaimat felköszöntöm és általában ők is küldenek egy köszöntő üzenetet vagy felhívjuk egymást.
2020. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es, ezt nem is tudtam, de szerencsére nincsen szektás az ismeretségi köreimben...
2020. ápr. 22. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartok. Kifejezetten zavart is, hogy minden "jött-ment" felköszöntöt én köszöngethettem egész nap. Faceről le is szedtem a dátumot, a régi ismerősök kezdik elfelejteni a dátumot, az újak nem is jegyezték meg. A rokoni hívásokat így is utálom, főleg, hogy ezen kívül 0 a kommunikáció velük, ilyenkor végighallgathatom, hogy kinek mennyire nincs pénze meg mennyi baja van és őszintén szólva én erre nem vagyok kiváncsi. Pláne, hogy az egyik rokon felől az egésznek van egy olyan éle, mintha tőlem várnának pénzt, pedig még bőven egyetemista vagyok, van 2 30plusszos gyerkük, az egyiket családostul ők tartják el én pedig csak távolabbi rokon vagyok. Nem szeretem az ilyen felszínes dolgokat.

Ilyenkor anyummal és a tesómmal eszünk tortát aztán jónapot.

2020. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szülinapi bulim sose volt. Nem akartam a szüleimmel szerveztetni, most meg nem akarok szervezni.


A névnapom azt se tudom mikor van.


19L

2020. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!