Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes levenni a születésnapi...

Érdemes levenni a születésnapi dátumot facebookról ha sosem köszönt fel szinte senki?

Figyelt kérdés

Ma van a születésnapom. Akikkel jóban vagyok, kedvelem, vagy a barátaim, barátnőim, mindig szoktam nekik írni születésnapra. Ez sajnos nem kölcsönös. Ma a barátnőim közül többen nem köszöntöttek fel, a gimis volt osztálytársaim egyáltalán nem, a fősulis csoporttársaim sem, pedig jó kapcsolatban vagyok sok emberrel. Érdemes levenni a dátumot facebookról ha szégyellem hogy nekem összesen 6-an írtak? (évről évre egyre kevesebben)

23L


2017. szept. 8. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Boldog születésnapot! Most már 7-en. Inkább legyen 7 szívből jövő jókívánság, mint 23 udvariassági.
2017. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Régebben fent volt a szülinapom dátuma és lehetett írni az üzenőfalamra. Rengetegen írtak. Aztán letiltottam az üzenőfalam. Alig páran írtak üzenetet... De nekik valahogy jobban tudtam örülni, mert nem a látvány miatt köszöntöttek fel. Olyan emberek társaságát keresd, akik tényleg foglalkoznak veled.

Részemről, boldog szülinapot!

2017. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Akik igazán fontosak, azoknak nem kell fb-on figyelni, mikor van szülinapod, a többi az max udvariaskodás. Én nem írok senkinek csak akinek vagy tudom fejből, vagy pedig közeli rokon, vagy ismerős.

Egyébként Boldog Szülinapot! :) (Akkor így már 8.:)

2017. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!:)

Nem sajnáltatásból írtam ki a kérdést, csak kíváncsiságból. Én régebbi barátnőimnek is szoktam írni, nekem meg évről évre kevesebben. Ráadásul olyan barátnőm sem köszöntött fel aki még tegnap is irogatott hogy valamikor találkozzunk. Közben látom most is miket lájkolgat facebookon szóval nem időhiány miatt nem írt.. Azt hiszem le fogom szedni a dátumot és én sem fogok felköszönteni senkit. Így nincs sértődés.

2017. szept. 8. 17:22
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem kell levenni.Gimis VOLT osztálytárs. Ha nem voltál barát, akkor talán ne is várd egyiktől se.

És boldog szülinapot!:)

2017. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én már rég levettem,igazából nem sok értelmét láttam ennek,bár én facebook nélkül is közömbös vagyok a saját szül.napomat illetően. Van egy ilyen defektem,hogy nem szeretem magam ünnepelni :)


Amúgy meg kétféle embernek írnak sokan,aki tényleg sok emberrel van napi szinten kapcsolatban és a másik,aki meg nem,de folyamatosan megoszt minden baromságot. Utóbbit azért köszöntik fel annyian,mert alapból sokszor van "szem előtt".


Vannak emberek,akik már meghülyültek a facebookban és személyes sértésnek vesznek olyat,ha mondjuk a szülinapos nem ír mindenkinek válaszul egy "köszönöm szépent",hanem csak egyetlen megosztásban köszöni meg mindenkinek,hogy gondoltak rá... na ezekből is elég volt.

2017. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én is alapbol levettem, aki ismer, az igy is felkoszont
2017. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy kint van e vagy nem, akinek fontos a szülinapod, felköszönt attól függetlenül, hogy látszódik e facebookon vagy nem. És ez a lényeg, jöhet 120 köszöntés is facen, de egyik sem szívből jövő, mert különben fogalmuk sem lenne, hogy szülinapod van.

Te is csak olyan embert köszönts fel szerintem, aki fontos neked.

Engem sem szoktak sokan;a legjobb barátnőm, a családom és a párom, de ez nekem tökéletes, ez legalább őszinte.

Egyébként boldog szülinapot!(Egy héttel megelőztél:) )

2017. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#6: Akkor lehet ez a gond hogy én nem vagyok szem előtt, ugyanis szinte sosem osztok meg semmit, meg nem rakok fel semmit magamról.

Mindenkinek ment a zöld!

2017. szept. 8. 17:38
 10/16 A kérdező kommentje:
#8:Köszönöm szépen! Neked előre is boldog születésnapot! ;)
2017. szept. 8. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!