Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is jartatok már ugy hogy...

Ti is jartatok már ugy hogy azért hanyagolt es változott meg veletek szemben a barátotok mert lett uj tarsasaga?

Figyelt kérdés
Hogyan eltetek meg?
2020. ápr. 22. 15:02
 1/9 anonim válasza:
Igen. Rosszul.
2020. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Mindketten megéltük, de szerencsére megküzdöttünk vele. Szerintem azt a legfontosabb megállapítani, hogy benned van a hiba, vagy a társaságban. Lehet, hogy indokolatlanul túl szorosan fogod, de az is lehet, hogy a társaság rossz hatással van rá. Vagy a harmadik lehetőség, hogy egyikban sincs hiba, csak a barátod nem tudja jól kiegyensúlyozni. Mindenképpen beszélj vele és ha van rá mód, érdemes nyitnod a társaság felé is, mert látatlanban sokszor sötétebbnek tűnik egy ilyen helyzet, aztán ha megismered az embereket, akkor rájössz, hogy nincs is semmi gáz.
2020. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem a kérdező nem a szerelmére gondolt, hanem csak egy jó barátjára.
2020. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, csak egy baratra...
2020. ápr. 22. 15:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben elnézést kérek, rosszul értelmeztem!

De a mondandóm egy része így is releváns, adj esélyt a barátainak.

2020. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen ,én középiskolát váltottam 2. os voltam és ott ismertem meg az első egy év nagyon jó volt eljártunk eggyütt ide oda aztán aztán jött az új évfolyamkezdett és jött pár új gyerek pont abban az évben lett egy autoimmun betegségem és magántanuló lettem és mivel nem voltam jól ezért nem nagyon jártam be , de amikor bent voltam kerestem az ő társaságát de láttam hogy új haverja lett ráadásul ilyen cigizős piálos srác akit én a kezdettől fogva nem bírtam de eleinte ő sem bírta mármint a barátom ezért is volt nekem fura amikor láttam menyire jó haverok lettek , aztán éreztem hogy már kerül nem érdeklem , a beszélgetni is már úgy beszélt velem mint valami vadidegennel megkérdezte hogy jól vagyok e és ennyi ment tovább magyarán lerázott de már akkor is megfogadtam ha neki ennyit ért a barátságunk akkor engem sem érdekel és nem fogok neki puncsolni , pedig én csak tettem abba a barátságba és amiben tudtam segítettem neki , és azt hittem hogy tényleg igaz barátom de tévedtem ezért is esett nagyon rosszul amikor mellékvágányra tett
2020. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is egyszer.

Nagyon rosszul,ilyenen szerintem mindenki átesik.

2020. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek van ilyen. Egyszerűen ilyen az élet, az emberek változnak, változik a társaságuk, gondolkodásuk, érdeklődésük, így a barátság is elmúlik.
2020. ápr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen, csak az illető erősen befolyásolható volt.

Totál "elfelejtett" egy kb. egy-másfél évre, miután lecserélt a számára tökéletes barátra. Ez rosszul esett, de lenyeltem: ilyen az élet. Azért társaságom még maradt, szóval nem éreztem olyan kitaszítottnak magamat.

Aztán végül megtört a jég. Kiderült, hogy az újdonsült "barátban" nagyot csalódott, átverte őt, kibeszélte, stb. Én megbocsátottam neki, és végül visszafogadtam őt a baráti körömbe.

2020. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!