Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a legjobb baratotok eltunne...

Ha a legjobb baratotok eltunne 2 honapra, majd ujra jelentkezne mintha mi sem tortent volna, ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

A 2 honapja kuldott hanguzeneteimre ( igy beszelunk legtobbszor) most valaszolt egy mondattal, hogy: bocsi, hogy eltuntem, mizu?


Ezen kivul letiltott az instagramjarol, par hetig ( nem tudom milyen okbol?!?! ) de most visszavonta ezt a tiltast.

Most mit tegyek?

Kerdezzek ra? Vagy tegyek ugy mintha mi sem tortent volna?


2019. júl. 19. 22:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem volt kozottunk semmi veszekedes vagy balhe vagy semmi feszultseg, ezert erthetetlen szamomra amit tett...
2019. júl. 19. 22:40
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Én rideg lennék, nem érdeklődnék, kb lesz@rnám, hogy mi van vele épp.
2019. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Semmiképp sem tennék úgy, mintha nem történt volna semmi. Minimum megkérdezném mire volt ez jó, de mindenképp mérges is lennék rá. Biztosan aggódtál érte, mit játszik az érzéseiddel?
2019. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Hát én nem szeretem, ha úgy játszanak velem, mint a macska az egérrel, és csak "kellő időben" rángatnak elő a szemeteszsák mélyéről. Én lesz@rással díjazom vissza az ilyen embereket, és ne számítsanak tőlem sok jóra...
2019. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem csinálnék belőle nagy hűhót, nem haragudnék, vagy ilyesmi. Megkérdezném, hogy mi volt vele a célja, aztán bármit is válaszol, innentől én tudom, hogy ő ilyen fajta ember, nem kell tőle másra számítani. Nem olyan rég történt velem, hogy a legjobb barátnőm egyik pillanatról a másikra nem beszélt velem többet, élőben levegőnek nézett több hónapon keresztül. Ez idő alatt megtanultam, hogy nincs olyan ember, aki nélkül ne tudnék élni. Én chill vagyok, nem haragszom senkire, de azért magamban tudom milyen ember. Szóval egyszer rákérdeznék, kedves lennék vele még minden, de ez innentől már nem ugyanaz, mint volt. Ez egy cseszett nagy szakadék.
2019. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Mindenféleképpen kérdezz rá. Ez egy elég súlyos hiba egy barátságban, amire érdemes felhívni a másik fél figyelmét is. Ha ez volt az első eset akkor nem feltétlenül kell arra gondolni, hogy minden ok nélkül tette. Néhány embernek vannak olyan mélypontjaik amikor csak el akarnak tűnni mindenki elől.


Viszont azt tisztázd vele, hogy ha eltűnni van kedve akkor azt ne úgy tegye, hogy egy szót sem szól hónapokig. Legalább annyit mondjon, hogy most ez van, majd jelentkezik. Ha pedig mégis megteszi még egyszer akkor én megszakítanám vele a kapcsolatot, mert a titkolózás olyan dologgal kapcsolatban ami engem is érint, nekem nem fér bele a barátságba.

2019. júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Azért ez attól is függ, hogy milyen viszonyban vagytok. Az instáján biztos, hogy tiltott, nem inaktiválta?

Én már túl vagyok a gimin, de vannak olyan barátaim, akikkel random elkezdünk beszélgetni pár napot, aztán akár egy hónapot is kihagyunk. Ha valamelyikünk elfoglalt, akkor érthető, hogy felnőttként nem lógunk egész nap a neten, hogy dumálgassunk. Van, akinél már gyerek is van.

2019. júl. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
34%
Kaneki is ezt csinálta
2019. júl. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valahol a felnőtt lét velejárója. Felesleges ennek nagy feneket keríteni, ha ír akkor ír, ha nem akkor nem. Persze ezentúl állj te is így hozzá, hogy ez csak felszínes haverság.
2019. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!