Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem bosszant, ha...

Csak engem bosszant, ha valaki kísérti a sorsot?

Figyelt kérdés

Veszélyes szituációkba keveri magát (bár lehet fel se fogják sokan), aztán ha szólok, hogy ez veszélyes, ne mászkáljon éjszaka vagy elhagyatott helyeken, ne legyen naív, meg eleve most a vírus is...stb, akkor csak legyintenek.


Nem tudom szó nélkül megállni, mert sok esetben számomra fontos emberekről van szó.

Ti hogyan tudtok másokra hatni? A “szard le” nem opció, mert felelősséget érzek irántuk.



2020. ápr. 22. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged. Másokat is bosszant.
2020. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Most már jobban érzem magam.
2020. ápr. 22. 22:33
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Te kérdezted :D
2020. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Reménykedtem valami kifejtősebb válaszban:D
2020. ápr. 22. 23:05
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Sok embert bosszant, sokat meg az, hogy nem tudnak az emberek a saját életükkel foglalkozni.

Azt a részét nem értem, hogy valaki ne mászkáljon és ne menjen elhagyott helyekre, mert vírus. Ebben mi a veszélyes? :D

2020. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

“ne menjen elhagyott helyekre, mert vírus”

Ezt te kötötted össze. A vírust csak mellékesen írtam, hogy azzal kapcsolatos óvintézkedésekre is sz*rnak.

Az ő életük közvetve, vagy közvetlen az enyémre is kihat:)

2020. ápr. 22. 23:21
 7/20 anonim ***** válasza:

Mivel semmi konkrétat nem írtál, így összekötöttem. Konkrét példákat még mindig nem tudtam meg, szóval úgy érzem, hogy érthető, hogy nem vesznek komolyan.

Mindenki élete kihathat rád, ettől függetlenül továbbra is a saját életed kell élni. Kikről van szó, a családtagjaidról?

2020. ápr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem igazán érzem fontosnak konkrét példákat írni. Általánosan a jelenségről akartam beszélni, nem az én családomról meg barátaimról.

Mindegy, felejtsük is el.

2020. ápr. 22. 23:50
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyre érthetőbb, hogy miért nem vesznek komolyan.
2020. ápr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Minden válaszod nagyon hasznos volt eddig. Köszönöm:)

Nincs összefüggésben a témával, hogy a fejemet fogom az értetlenkedéstől. Hiába is próbálsz önjelölt pszichológust játszani.

A kérdésem nem az volt, amire itt kitérsz, hanem, hogy mást is zavar-e, ha valaki ostobán viselkedik a saját kárára, veszélyeztetve a testi épségét.


Erre te előrukkolsz egy másfajta dologgal. Ez is ugyanúgy bosszantó, persze, hogy nem bírok rá értelmesen reagálni. Nincs ehhez kedvem.

Te meg csak trollkodsz és direkt borsot törsz az orrom alá. Egészségedre. Válaszokat vártam, kaptam egy kötekedőt. Aztán csodálkozol, hogy nincs kedvem leállni inkább magyarázkodni. Témát boncolgatni akartam, nem konkrét személyeket, erre te engem kezdtél:) mit lehet erre mondani..

2020. ápr. 23. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!