Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem bosszant, ha...

Csak engem bosszant, ha valaki kísérti a sorsot?

Figyelt kérdés

Veszélyes szituációkba keveri magát (bár lehet fel se fogják sokan), aztán ha szólok, hogy ez veszélyes, ne mászkáljon éjszaka vagy elhagyatott helyeken, ne legyen naív, meg eleve most a vírus is...stb, akkor csak legyintenek.


Nem tudom szó nélkül megállni, mert sok esetben számomra fontos emberekről van szó.

Ti hogyan tudtok másokra hatni? A “szard le” nem opció, mert felelősséget érzek irántuk.



2020. ápr. 22. 21:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%

Most már teljesen érthető.

Azért nem magyarázkodtál, mert igazából már neked is leesett (vagy eleve tudtad), hogy szó sincs arról, amiről a kérdésedben írtál. Te belekötsz mások életébe, a sorsot ők nem különösebben kísértik, aztán én vagyok a troll. Nálam rosszabb "trollal" sose találkozz. Az ismerőseid meg próbáld békén hagyni. Hidd el, hálásak lesznek.

2020. ápr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

A pontozásodból is látszik, hogy milyen hasznos szoktál lenni mások kérdései alatt is. Lehet, hogy én beleütöm az orrom a szeretteim dolgába aggodalmaskodásból (ami hidd el, jórészt teljesen jogos, nem öncélúan határozom el), te viszont itt próbálsz meg okosnak tűnni.

Ez se jobb semmivel, sőt:) az enyém legalább jószándékú.

2020. ápr. 23. 00:29
 13/20 anonim ***** válasza:
32%

Te felfogod amit írok?

A pontozással jövés az egyik leggyerekesebb dolog az oldalon. Konkrétan volt olyan kérdés, ahol sorban megszórtak 0-ra, a kérdező is szidott engem, privátban is. Aztán rá egy hétre írt újra, hogy átgondolta az egészet, bocsánatot kért és elismerte, hogy igazam volt, csak nem tudta elfogadni. De, ja, a % nagyon számít ám.


Figyelj. Engedd el a szöveged, amiben még ellentmondások is vannak és vádaskodás. És tényleg, annyit tegyél meg, hogy 1 hónapig leszoksz arról, hogy másokkal foglalkozol. Aztán folytathatod. Ha ez megvolt, térjünk rá vissza, hogy 1 hónap után, hogy reagálnak, hogy elölről kezded.

2020. ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Már az első hozzászólásod második mondatából kiderült, hogy nem te vagy a célközönségem. Nem, nem azért, mert nem értesz egyet, hanem mert teljesen elkalandoztál.

Azért írtam, hogy hagyjuk is, mert semmi kedvem nem volt magyarázkodni. De persze ha valaki rád hagy valamit, akkor úgy érzed sakk-mattot adtál. Ez is gyerekes elgondolás ám:) (na meg az is, hogy légből kapott történetekkel igazolod magad, hogy más is megmondta már, hogy mennyire igazad van).

Ettől eltekintve továbbra is szóvá fogom tenni, ha pl éjszaka egy lány az erdőben akar futni egyedül, engedelmeddel (csak hogy megnyugodj kaptál konkrét példát), viszont kérdést teljesen biztos, hogy nem fogok kiírni erről, ha csak ilyen magasröptű filozófiai eszmefuttatásokat lehet itt lebonyolítani.

2020. ápr. 23. 00:43
 15/20 anonim ***** válasza:
48%

Szóval, nem fogod fel, amit írtam, ezért rám húzol mindent, amit csak tudsz. De, továbbra sem veszed a fáradtságot, hogy fél másodpercet szánj arra, hogy felfogd, amit írtam. Amit itt leírsz, azzal csak azt mutatod meg, hogy miért úgy reagálnak azok az emberek, ahogy. Nekem nincs ilyen problémám. Neked van. Akkor, szerinted én beszélek mellé vagy te, aki semmit sem változtatnál?

Oké, továbbra is idegesítsd a környezeted és továbbra se fogd fel, hogy miért úgy reagálnak, ahogy. Ha téged ez tesz boldoggá, hajrá. Jóéjt.

2020. ápr. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Most pont úgy beszélsz, mintha te a felfogóképességedről lennél híres. Azon változtatok, ha hülyeséget teszek szóvá (azt is szoktam), azon nem, ha valaki kísérti a sorsot. Az áhított példából is rájöhetnél, hogy nem bagatell dolgokról van szó.

Látod-látod, ezért nem akartam megpróbálni se veled szót érteni. Adtam egy esélyt, nem jött be.

2020. ápr. 23. 01:15
 17/20 anonim ***** válasza:
48%

"nem bagatell dolgokról van szó"

De.

2020. ápr. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Na mi van, nem mentél aludni? Ebből is látszik, hogy csak kötekedni akarsz:)

Aztán majd a hozzád hasonlóak az erdőben sötétben futó lányok meggyilkolásáról majd úgy fog nyilatkozni “minek ment oda, ő kereste a bajt”.

Lehet te nem félted a szeretteidet, én igen:) neked bagatell, aki átérzi a súlyát, annak nem.

2020. ápr. 23. 01:21
 19/20 anonim ***** válasza:
8%
Jézusom, kérdező... Nagyon borzalmas a stílusod. Te tipikusan az a személy lehetsz, aki minden szrba beleköt, és nem hagyja élni a másikat :( szomorú
2020. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Így van. Hogy kiismertetek így hirtelen. Véletlenül sem a kommentelő társad szellemi szintje váltotta ezt ki belőlem.

Imádom, mikor ennyi alapján mindenki következtetéseket von le:)

2020. ápr. 23. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!