Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » MBTI és zene korrelációja?

MBTI és zene korrelációja?

Figyelt kérdés

Kedves fórumtársaim!


Ha CSAK egyetlen számot jelölhetsz meg, akkor melyik lenne az? Kíváncsi lennék rá, hogy milyen MBTI személyiségetek van. (kor+nem is jöhet extrában)


Természetesen nyugodtan leírhatjátok, hogy milyen széles palettán mozog a zenei ízlésetek/stílustok.

Aki nem zenerajongó, attól is jöhet válasz nyugodtan! :)


Köszönöm szépen!



2020. ápr. 23. 11:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10: Kedves hozzászóló!


Hát eléggé bináris hozzáállás letuctuccozni azt a tracket. Bár mondhatjuk rá, én a lüktetést és az energiát érzem belőle ami ad egy olyan atmoszférát amihez szerintem nem kell semmilyen szer, mert el tucc(-tucc :P) lazulni reá. :)


Amúgy mostanság inkább rá vagyok kattanva ezekre megint:

[link]

Sok ilyen közülük -> Ez Lovecrafthez tökéletes, akár szóló olvasás formájában a könyveihez, vagy csapatban társasozva, szerepjátszásra.


Illetve a creepy retro horror style. Az egész "IT Follows" filmzenéje ilyen, libabőr! 😊

(Szájdnót! Filmet érdemes megnézni, érdekes kis csemege a sok tucathorror között, eléggé meta, sokan meg sem értik szvsz, szerintem nem is "horror"...)

[link]

(Többi trekk is ott van közte)


Kis ízelítő a "dark side of ENFP" fejezetből. :P


Érdekes, hogy ez a tábortüzes analóg gitározás eléggé 'nemgyere be. :)

(Tábortűz, nagy sütögetések, jó hangulat jöhet, imádom!)


Egyébként annyira örülök, hogy megvan a diverzitás még típusokon belül is, ezért szép az egész! 😊

2020. jún. 26. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!