Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez valami betegség?

Ez valami betegség?

Figyelt kérdés
Folyton olyan híres zenészek után sóvárgok, akik még csak a létezésemről sem tudnak, és ráadásul a legtöbb közülük már nem is él. Ez általában pár hónapig szokott tartani, aztán mindig találok valaki mást, akiért rajonghatok. Nagyon kezdem már unni magamat. A való életben valamiért nem érdekelnek a fiúk, de nem vagyok velük bunkó, mielőtt erre gondolnátok. Ez valamilyen betegség? Tudom, hogy ennyi idősen ezt illene már kinőni, de nem megy. Mit csináljak? 18/L

2020. ápr. 12. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szimplán beütéses vagy.
2020. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Rajongsz híres zenészekért.

Ez miért betegség?

2020. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, fanatikusan rajongtam közel 6-7 éven keresztül.

De csak azért mert egyszerűen ez volt a kényelmes és kevesebb szociális életem volt. Hogy nálad mi a helyzet, nem tudom.

De hidd el, elmúlik majd. Menj új helyre, ismerkedni, költözz el dolgozni a Balaton partra szezonális munkára, barátkozz, és akár érdekelnek a fiúk akár nem, ismerkedj mint párkapcsolathoz. Ártani nem árt, kizökkent, és nem egy fiú banda tagjain fogsz gondolkodni hanem a saját kis életeden. Nekem legalábbis ez hozta meg azt, hogy abszolút nem vagyok már az a "fangirl".

19/L

2020. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, lemaradt hogy szigorúan a vírus után, de addig is ismerkedhetsz neten;)
2020. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség, de több oka is lehet, például unalom, magány, szociális kapcsolatok hiánya. Legalábbis nálam ezek voltak az okok. Az egyik válaszoló jól írta, próbálj meg ismerkedni fiúkkal, akár csak barátkozás céljából és foglald le magad valamivel otthon. Én több mint egy évig kb megszállottan rajongtam egy hírességért, de amint jött egy pasi az életembe utána már eszembe se jutott hírességekről fantáziálgatni.
2020. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen korban ez szokott lenni. Nem betegség, csak rajongás.
2020. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kapcsolatok hiánya okozza és valószínűleg az is,hogy a környezetedben nincsen olyan pasi,aki tetszene,esetleg éretlennek tartod őket stb.A hírességekről meg kitudunk alakítani egy idealizált képet,róluk csak a tökélyt látjuk,hogy xy milyen határozott,milyen karizmatikus stb.Tudom,mert én is átéltem párszor,mikor magányosabb időszakaim voltak.:) Tapasztalat: legyél nyitott,ne küzdj ellene,mert úgyis elmúlik.Attól pedig,hogy folyton kamerák előtt pózolnak,hidd el ők is ugyanolyan átlag emberek,mint a környezeted,maximum gazdagok és híresek.Amint jön valaki az életedbe,a bálvány háttérbe fog szorulni.:) 21/l
2020. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, megnyugtat-e, de nekem, aki 38 éves vagyok, is vannak még rajongó időszakaim. Sőt, van a telefonom a kedvencemről elmentve fénykép. Egyszerűen jó ránézni. :D

Ahogy előttem többen, nagyon okosan leírták, ez az aktuális élethelyzet hozadéka. Ha magányosnak érzem magam, vagy valamiért frusztráltnak, akkor kicsit elmenekülök a mindennapi élettől.

Nem kell a rajongást kinőni, viszont tudni kell a helyén kezelni. Arra, hogy a húsvér emberekben miért nem látsz annyi potenciált, hogy komolyan vedd őket, is van egy gondolatom.

Arra vigyázz, hogy a mindennapi életed ne zavarja meg a sóvárgás.

Fel a fejjel! :)

2020. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem ennyi idősen már nagyon gáz, ha valaki ilyen szinten rajong idegen emberekért. Azért köszi a válaszokat.
2020. ápr. 15. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!