Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért romlott el a humorérzéke...

Miért romlott el a humorérzékem? 1 éve mikor mentem szakgimnáziumba akkor még jó volt a humorom, az ottani barátaim is nevettek, utána meg azt mondták, hogy rossz a humorérzékem.

Figyelt kérdés

Kerestem videókat, hogy hogyan tehetem jobbá, de nagyon sok értelme nem volt.Igazából rágörcsöltem, hogy jó legyen a humorom utána, de mindig mondták, hogy ne erőltessem!? Nem tudom, beszédbe jobban tudok humorizálni mintha írnák, nem tudom miért? Néha ha mondok valamit, nevetnek, amit én nem is gondolnák viccesnek. Sok ilyen van, nekem rossz ennyire a humorom ? Újra rá vettem magam a könyvolvasásra, mert akkor elolvastam még a " Az ifjú Sherlock Holmes: Halálfelhő, Az ifjú Sherlock Holmes: Vörös pióca. Sokan mondanák,hogy van más jobb tulajdonságom,de én szeretek alapból megnevettetni embereket, és jobb kedvre deríteni őket.. 1 éve még jó volt, mielőtt mondták,hogy szar. Mit tegyek ?


17 F



2020. ápr. 23. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Pfu ház az emberek változnak.

Ez ilyen...

Ami 10 éve vicces volt ma már inkább csak ciki.

Az aktualitás fontos a humorban.

Más tippet nem nagyon tudok adni.

Én tudok poénkodni meg általában nevetnek, mosolyognak is az emberek.

Viszont igazából annyira nem érdekel, hogy ki, mit tart viccesnek.

Ami nekem vicces azt meg utazom, elmesélem aztán vagy cseresznye vagy meggy.

Amik örökzöldek azok szex, politika, bakik.

Ezekkel nem nagyon lehet mellé lőni.

Az iróniát sőt az öniróniát direkt nem írtam közéjük mert ahhoz kell némi intellektus, hogy felfogja valaki.

2020. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A humor a legmagasabb szintű énvédő mecahnizmus. Annak van jó humora, aki nem paranoid, nem keserű, nem kockafejű és igen intelligens. A többi csak beképzeli magának és olyat is humornak aposztrofál, ami valójában humornak álcázott sértés vagy bántás. A valódi humor felszabadít - mindenki jót röhög és könnyebben van utána.


Te azon görcsölsz, hogy mindenáron a vicces fiú szerepét töltsd be, és megnevettess másokat, hogy jobb kedvük legyen. Anyuka a bibi, ugye? Ő a depis kislány, ugye? Miatta kell állandóan ezt az átkozott szerepet betölteni? Nos, anyukát hagyni kell depizni, és nem kell "felvidítani". Ahogy másokat sem.


" Az ifjú Sherlock Holmes: Halálfelhő, Az ifjú Sherlock Holmes: Vörös pióca."


Ezeket felejsd el. Térj vissza a klasszikusokhoz.

2020. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát anyukámhoz semmi köze, elvileg ha sokat olvasok akkor intelligensebb leszek, jobb lesz a kreativitásom stb.. Szeretek embereket nevettetni. Abba nagyon is igazat adok,hogy nem kell minden áron azon görcsölni,hogy vicces legyek. Csak ugye nincs sok barátom, vannak ismerőseim de nem barátok. Ha valakinek jó a humora több barátja van, a lányok vonzóbbnak találják meg a mondás, úgy tártja " A legjobb orvosság a nevetés". Egyszerűen csak vicces akarok lenni. A lánybarátomat megtudom nevettetni,de mondja, hogy nincs jó humorom. Nehezen tudok lányokat megnevettetni,ez meg baj. Nem volt még barátnőm sajna.
2020. ápr. 23. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

De ne akarj már valaki valahogy lenni.

Légy önmagad.

Amelyik lány neked való lesz nevetni fog veled sokat.

Hidd el nekem nem nagyon kell erölködnöm ahhoz, hogy a feleségem nevessen..

Másik lánnyal akivel voltam az még azt mondta rám, hogy gyerekes vagyok még gyenge társ.

Lehet hiányzott neki a verés, ki tudja... XD

A barátok meg majd jönnek azok akiknek ott kell lennie az életedben.

Melóhelyen is van most egy új srác 21 éves és nem tudja eldönteni mikor kivel jópofizzon...

Mindenkit barátjának akár mert senkinek sincs de ez kivált egy olyan taszító érzést.

Szóval nem szabad görcsösen akarni ezeket a kapcsolatokat mert azt megérzik az emberek.

De ez csak az én egyéni szubjektív véleményem.

Majd jön valami megmondó ember aztán leolt, hogy hogyan merek ilyeneket írni...

2020. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 3deciköménymag. Persze,értem én... Te is nagy forma vagy, "egy kis verés kellett volna neki " :D. Nem fog téged senki leoltani, lecsapom. Köszi a segítséget nektek, és nem fogom erőltetni, majd idővel jó lesz.
2020. ápr. 23. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!