Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság sok ember miért nem...

Manapság sok ember miért nem akarja megvédeni magát?

Figyelt kérdés
Faluban történt. Egy ismerősömnek behúztak egyet a bolt előtt. Aki behúzott neki azzal vádolta hogy elütötte a kis mini kutyáját ami értékes. De erre bizonyíték sem volt meg semmi. Na mindegy ismerős vissza se üt meg semmi. Szó nélkül még fizet is. Hogy lehet ilyen egy férfi? Miért nem védi meg inkább magát? Én tuti megvertem volna. De ez am is bűncselekmény, rágalmazás plusz testi sértés. Szóval önvédelem lenne. Miért ennyire gyáva???

2020. ápr. 23. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Sok ember"

"Egy ismerősöm"

Meg volt egy vakmerő is aki ütött...

Bukfenc a kérdésed


Lehet félt hogy jobban meg lesz verve.

2020. ápr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ezt tapasztaltam sokszor hogy sok ember nem védi meg magát, de most nem írok le ilyen sok sztorit ide.
2020. ápr. 23. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:

"Lehet félt hogy jobban meg lesz verve."


Ezzel csak az a baj, hogy az ilyenekből lesznek a csicskák, mert már tudja a támadó, hogy akit megütött, az egy nyámnyila nyomoronc, és ki lehet ezt használni benne.

Egyetértek a #3-assal, de egy erősebb fából készült husáng is megteszi, ha vissza kell csapni egy ilyen Neander-völgyinek.

2020. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szóval önvédelem lenne."

Nem lenne az. A védelem mértéke nem lehet nagyobb a fenyegetettség mértékénél.

Egyébként meg azért, mert talán nem az őskorban élünk. Akkor sem, ha az illető férfi.

2020. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!