Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne egy lány, aki szép,...

Ha lenne egy lány, aki szép, de gyógyíthatatlan inkontinenciás, összejönnétek vele, vagy zavarna titeket?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 25. 13:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Igazából csak arra vagyok kíváncsi kit zavarna egy kapcsolatban ez a betegség
2020. ápr. 25. 13:04
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy kéz v.láb nélküli vagy vak is talál magának párt, ép párt, akkor úgy gondolom ezzel a betegséggel is találhat egy rendes, szerető párt.
2020. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lennének esetek mikor zavarna a dolog míg nem szokom meg, de ettől még nem mondanám azt, hogy bocs, de nem lehet köztünk semmi. Senki sem tökéletes.
2020. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Még barátnak sem kellene. Sajnálom, de engem ez a betegség nagyon zavar.
2020. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
ennél durvább betegséggel is lehet szerető párt találni
2020. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Engem abszolút nem érdekel senkinek semmilyen betegsége, ha egyébként rendes ember az illető.
2020. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

De ez a betegség nem gyógyithatalan! Vannak gyógyszeres kezelések amikkel normálisan lehet élni nkontinenciával is. Csak ugye a betegek zöme nem megy vele orvoshoz.

Szóval engem nem az zavarna, hogy nkontinenciás hanem az, hogy nem kezelteti magát vele.

2020. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem nem testi problémám van, sem elváltozásom. Kiskoromban történt valami, amit nem tudtam elengedni. Pszichológusnál is jártam. Azt mondták magamnak kell megoldanom ezt a problémát, különben nem lehet meggyógyítani. Én meg már minden tőlem telhetőt megtettem
2020. ápr. 25. 13:40
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

"Pszichológusnál is jártam. Azt mondták magamnak kell megoldanom ezt a problémát"

szerintem keress egy másik pszichológust

2020. ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Akkor keress egy mésik pszichológust, mert az pancser volt. Egy jó pszichológus segít, és nem zavar el, hogy old meg magad.
2020. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!