Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségek számítanak...

Milyen betegségek számítanak gyógyíthatatlan betegségnek?

Figyelt kérdés
3éve a lányomnál kiderült, hogy születése óta magas a vas érték nála. És nem értem, hogy azelőtt hogy-hogy nem vették észre.. De a lényeg az, hogy azt mondták hogy nincs rá gyógyszer tehát ez is gyógyíthatatlan betegségnek számít-e

2018. márc. 30. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a orobléma okoz valamilyen tünetet? Vagy kátosítja a szervezetét idővel? Mert ha egyik sem akkor nem betegség. Kb olyan mimtha görbe lenne az orra csak ez még nem is látszik. Ha igen akkor betegség. A részletekről nem kaptál valami tájékoztatást?
2018. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy derült ki eleve, hogy rosszul lett párszor és álandóan fáradékony volt. Kivizsgálták és tájékoztattak minket hogy mi is a helyzet. Fél évente járunk ellenőrzésre a hematológiai osztályra. Sokszor hullik a haja hosszú hónapokon át majd abbamarad, rosszul van és fáradt elég sokszor. de úgy hogy szerveket károsít még nem, ez felől alaposan kivizsgálták éa fél évente is azért járunk hogy nehogy valami szervét károsítsa
2018. márc. 30. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
tulzott vas tonkrevagja a majat, veradas segithet vagy csak siman levesznek tole fel liter vert idonkent
2018. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak félévente vesznek vért tőle mikora vizsgálathoz kell.
2018. márc. 30. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolnám, hogy űlj le a gép elé és tájékozodj a kislányod állapotáról/betegségéről mert ha az orvosok nem nyújtanak megfelelő tájékoztatást akkor csak így tudsz segíteni rajta. Hátha van valami mód ami enyhíti vagy javítja vagy megszünteti ezt az állapotot. Sajnos én nem értek hozzá, de ha a helyedben lennék mindent elolvasnék róla, hogy tudjam mivel állok szemben. Mik a kilátások lehetőségek....

Itt nem fogsz választ kapni hacsak nincs véletlenül valaki akinek ugyan ez a problémája.

2018. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utána néztem. Ha ez hemakromatózis akkor picit kevés, hogy félévente vért vesznek. Ez egy veleszületett rendellenéség és sok problémát okozhat, de szeremcse, hogy korán ésurevettek. Gén vizsgálatot csináltak? Diétázik a gyerek? Ha.túl mahas a vas szint 200ml vért szoktak levenni időnként. Pici gyereknél kevesebbet. Nem tudom mit mondott az orvos. De nem bíznám a gyerekem életét 1db orvosra aki vagy mindent meg tesz...vagy nem

Ne legyél laikus a témaban! A diéta mindenképp szükséges. Nézz utána mi tartamaz vasat és azt nem eheti a gyerek, se vitamint amiben van vas, c vitaminnal is óvatosan mert a vas felszívódást segíti. Ezeket nem mondták? Ha felnő nem lehet alkoholt inni mert a mája így is veszélyeztetett. Már ha ezca betegsége van. Te beszéltél az orvossal nem én.

2018. márc. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!