Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is várjatok már a május 3at?

Ti is várjatok már a május 3at?

Figyelt kérdés
Végre enyhítés ...a Maradj otthon már borzasztó.
2020. ápr. 25. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Én a valódi enyhítést, enyhülést várom. Nem lenne nagy igényem, csak hogy anyumékhoz kimehessek, pár barátommal találkozzak és kicsit kiránduljunk.
2020. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 he84 ***** válasza:
Csak mert enyhítés várható, még nem lesz vége. Onnantól se szabad még lazán venni. És május 4-től lesz.
2020. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy enyhítés lesz nem jelenti azt, hogy megáll a vírus terjedése, sőt... Csak mostanra már felkészült az egészségügy a jóval nagyobb betegszám fogadására és ellátására. Szóval olyan nagyon nagy övendezésre egyenlőre nincs okunk, majd csak ha azt látjuk, hogy ettől nem lesz jóval több beteg és jóval több halott.
2020. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen,várom.

Én boldog lennék ha hazamehetnék,barátaimmal amúgy is neten tartjuk a kapcsolatot inkább.

Heti két nap bemehetek az irodába,így már elviselhetőbb a home office is.

Egy két bolt valszeg kinyit,amire számítok.

Egészségügy úgyse lesz még egy darabig,szóval ebben nem reménykedem.

2020. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen május 4... de ha úgy vesszük május 3 ami utoljára ilyen rossz.


Én már a bezártságtól meg ezektől depressziós Vagyok kb.

2020. ápr. 25. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a május 4-et várom az érettségi miatt. A kijárási korlátozás alatt alig változott az életem.
2020. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 he84 ***** válasza:
Nem kell depizni kérdező. Hetente legalább egyszer sétálj a környéken nem tömeges helyen és nem csoportosan. Sétálni ugyanis lehet, kell is.
2020. ápr. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 he84 ***** válasza:
De ezek szerint akkor ezt nem tudtad, vagy túlzottan félsz.
2020. ápr. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!