Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik majus vegere...

Kismamák akik majus vegere vagy junius elejere varjatok babatokat hogy vagytok? Kisfiatok vagy kislanyotok lessz? Nevet mar kitalaltatok? Vasarolgattatok mar babanak?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Mi június 2-ára várjuk a második babánkat, kislány lesz, úgyhogy a bátyó kap majd egy hugicát :) Jól vagyok, igazából a fiammal való teendők miatt néha nem is jut eszembe, hogy terhes vagyok, teljesen más, mint az első terhesség :) Nagyon kívánom a csípős, fűszeres ételeket, pedig annyira ez nem volt jellemző rám...Ja, és óriási már most is a pocakom, úgyhogy nem tudom, mi lesz így a végére, kb 5 kilót híztam egyébként. A kislányunk neve Linda lesz, hosszas gondolkodás után ennél e névnél horgonyoztunk le :) A nővéremtől sok kislány ruhát örököltünk, úgyhogy az van dögivel, meg a kisfiamtól is örököl pár dolgot, úgyhogy mi majd a 30. hét után átgondoljuk, mire lehet még szükség, és akkor megvesszük...

És Te hogy vagy? :)

2014. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia! En Alexa vagyok! En junius 15.ere varom! Csak penteken tudom meg kislany e vagy kisfiu mivel a dragam multkor megfordult es nem mutatta meg magat :)

Eleg nehezen birom a terhesseget, rettentoen faj a hatam es a fejem ! De egyben boldog is vagyok mert eddig azt hittem nekem nem lehet kisbabam! Most hogy erzem a mozgasat hihetetlen orommel tolt el es konnyebb kibirni a fajdalmakat :)

Ha kisfiu lessz mi a Marián nevet valasztottuk, ha kislany akkor pedig vagy Zoe vagy Sofia :)

2014. jan. 21. 22:20
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
szia! Június 19-re vagyunk kiírva, és első baba lesz, kisfiú:) László Zalán nevet kapja majd. Mi már kinéztük a babakocsit,úgy rendeltük meg, a kiságyat és komodót is. Nézegetjük a babaruhákat, de azokat majd jóval később készülünk megvenni természetesen, de már várjuk nagyon:)
2014. jan. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Május 25 re vagyunk kiírva de császáros leszek sajna mert az első is az volt így kb 2 héttel hamarabb velem lesz :)Most tudtuk meg hogy csajszi lesz és Réka lesz a neve.A tesó is lány így nem kell sok mindent vásárolni de már elkezdtem :)
2014. jan. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Június 10-re vagyok kiírva. Mi nagyon jól vagyunk...Nálunk már működik a kommunikáció (böködöm visszabököd). A 14. hét óta vásárolgatok a babának...múlt hétig csak semleges rucikat, de azóta elborított a rózsaszín láz. Nálunk leányzó lesz és az Emma nevet kapja. Apuka odáig van meg vissza az Ő kis királylányától :)
2014. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Május 19.re vagyunk kiirva, hát most állitolag kiscsaj lesz, de holnap talán biztosabbat tudunk :) lényeg az negészség, a nem az nem igazán számit, csak jó lenne tudni. Dorotea, vagy Teodor lesz ha minden igaz. Vásárolni, majd az utolsó hónapban, addig ugy érzem ráérünk vele.. :)

Boldog baba várást :*

2014. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igaz hogy május 12-re vagyok kiírva, de azért írok :) Kisfiú lesz, Levente, már van egy másfél éves bátyja, kb 2 év lesz a fiúk között, így az összes ruhát örökli. Szoktam járni turiba a nagyobbik miatt, és ha nagyon jó cuccot látok, azért megveszem a kicsinek :) Óriási hasam van, 7 kg-ot híztam már, de itthon a gyerek mellett nehéz megállni hogy diétázzak. Már nagyon várom hogy megszülessen, nem igazán bírom a strapát, emelgetést, szaladgálást a fiammal, így nagyon megerőltető a terhesség, nem tudok mellette leülni 5 percre sem (most éppen alszik). A szülést is várom már, csak legyen vége a terhességnek, egy lomha bálnának érzem magam. És még a java hátravan :)
2014. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én júni 3-ra várom a kisfiamat. Zénó lesz a neve. Én most már nagyon viselem, eddig mindig volt valami bajom (bedagadt a lábam, azt hitték trombózis, meg több hetes migrének, 12. hétig hematóma stb.), de most már teljesen rendben van minden :)

Mi eddig csak a kiságyat vettük meg, mert alkalmi vétel volt, a többit majd a 30.hét után tervezzük :) Most költözünk majd a saját lakásunkba, a többi dolgot inkább majd oda vennénk.

2014. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia,mi Május 2-re vagyunk kiírva,Nagyon jól vagyunk,és a picivel is minden rendben van,kis Fiú lesz és a Neve az pedig Jácint Alex lesz.Eddig még csak babakocsit,babahordozót és kis ruhákat vettünk neki,már csak kis szekrényt és a sok kis apróságot kell neki megvenni (cumisüveg,cumi,és a többi).Sok mindent nem kell venni mert kapunk a családtól pl:kiságy,pólya,stb.
2014. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hala istennek nekem szinte mindenem van, babakocsi, kisagy, pelenkazo, kisruhak lanyra....ugyhogy remeljuk kislany :) ! Lenyegeben mindegy csak az egeszsege a fontos! De ezek a hatfajasok kikeszitenek :(

Hat a balnahoz en is hasonlitok de az engem nem zavar.....nem kover vagyok hanem terhes :) erre buszkenek kell lennunk kismamak :)

Azok akik mar szultek csaszarral leirnatok az elmenyeiteket? Koszonom :)

2014. jan. 22. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!