Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A koronavírus véget vet a...

A koronavírus véget vet a társasági életnek, avagy az extrovertált emberek ideje lejárt?

Figyelt kérdés
A legoptimistább előrejelzések is arra utalnak, hogy hosszú évig kijárási korlátozások lesznek a vírus miatt, és a munkaidőnket leszámítva minden percet otthon fogunk tölteni. Az emberek nem járhatnak össze, nem kirándulhatnak. A rendezvények, mozik, színházak megszűnnek, a kocsmák, kávézók, szórakozóhelyek sorra bezárnak. Baráti társaságok fenntartására, ismerkedési lehetőségekre csak is az interneten keresztül lesz esély. Ezt az extrovertált társaságkedvelő emberek nem fogják kibírni, hogy otthon kell örökké ülniük. Átalakulhat a társadalom, és csak is az introvertált, zárkózott emberek fognak dominálni, még az extrovertáltak szépen elhullanak?

2020. ápr. 26. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szesztilalom végleg véget vetett az alkoholizálásnak amerikában?
2020. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Szeretned, de valojaban kb jovo hettol fokozatosan kezdik feloldani a korlatozasokat. Egyebkent meg nalunk tegnap is itt voltak a barataink, es nem torte rank a yard az ajtot. Nincsen megtiltva semmi. Barki talalkozhat a barataival, csak a szorakozohelyek, stb van zarva. Pialni tudunk itthon, kirandulni pedig el szabad menni.

Inkabb keress magadnak baratokat ahelyett, hogy arra varnal, majd egyszer magikusan eljon a nyomik ideje.

2020. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Legyünk őszinték, az emberek most sem ülnek otthon, hát még azután, hogy néhány hét múlva igyekeznek helyreállítani a gazdaságot... Júliusban a strandok is nyitnak. Nem lesz itt több korlátozás, az élet ugyanúgy megy tovább néhány hónap múlva, mint előtte.
2020. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Ne reménykedj. Ha annyira jól meglennél introvertáltként, akkor csak élveznéd, hogy neked nem változott semmi, tök jó. De nem, te ehelyett itt éled ki az elfojtott feszültségeidet.

“ zárkózott emberek fognak dominálni,” A zárkózott emberek nem akarnak dominálni, maximum csak a kisebbségi komplexusosak, mint te.

2020. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
rablas, lopas lesz...ha nem lesz ennek vege.
2020. ápr. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
rablás, lopás eddig is volt, nem is kicsit.
2020. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Introvertált vagyok, és már annyira hiányzik az egyszem barátnőm, hogy szerintem ma át is hívom magamhoz, vagy én átmegyek. Úgyis péntek este van. Korábban is nagyjából hetente összejöttünk pár órára.

Amúgy szerintem eléggé félreérted az introvertált kifejezést. Nem azt jelenti, hogy az összes embert utálod, vagy soha nem akarsz személyesen találkozni senkivel, hanem hogy kifáradsz azokban a pörgő társasági eseményekben, amiket egy szociális pillangó élvez. Engem sosem zavart, hogy van, aki az Instantba járt péntekenként. Én is voltam egyszer, nem jött be, utána többször nem mentem. De nem kárörvendek afölött, hogy most épp zárva van, és az se mehet, aki szeretett oda járni :/

Kirándulni, nagyokat sétálni, futni, úszni, stb. pedig most is lehet, és ráadásul ezek mind magányos tevékenységek. A mozik, színházak is magányos dolgok, függetlenül attól, hogy legtöbbször nem egyedül mész oda, tök csendben ültök egymás mellett.

Valamiért az a benyomásom, hogy te nem az egyedüllét örömét, és a magányos tevékenységeket szereted, csak simán lusta vagy. Ülsz otthon a gép előtt, és ennyi. Otthonülésről senki nem beszélt, én introvertáltként most voltam biciklivel a Naplás tónál, körbefutottam, aztán körbesétáltam, aztán belemártottam a lábamat, aztán hazatekertem. Szerintem úgy fél órája ülhetek itthon max. :D

2020. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most már nem tűnik hogy ez a helyzet, de azért szerintem a digitalizáció segíthet introvertáltaknak, több dolgot el lehet online intézni :D nem kell idegen nőnek/férfinak magyarázkodni. Sokkal jobb.
2023. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!