Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt valaki, akinek az...

Van itt valaki, akinek az apja "gamer"? Vagy ez ritka?

Figyelt kérdés

Én faterom 46 éves, de a számítógépes tudása kimerül ott, hogy bekapcsolja és facebook, youtube...


Haverom apja 50 éves, ő sem értett a gépekhez, nem játszott vagy ilyenek....


De egyszer a haverom rászedte, hogy ülj már le, próbáld ki, azóta rászokott rendesen.


Havernak is igen fullos gépe van, tavaly amikor elkezdett dolgozni az volt az első dolga hogy akkor egy nagyon felső kategóriás gamer gépet összerakott magának.


Most már annyira megszerette az apja is a játékokat, hogy a gyerek a most egy nagyon profi gépet rakozz össze az apjának.


Nem egyszer volt már, hogy én átvittem hozzájuk a gépem, és délelőttől kb másnap reggelig nyomtuk. Vagy amelyik játékban van online lehetőség ott is gyakran mi 3-an játszunk.



2020. ápr. 27. 17:21
1 2
 1/15 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Szerencsére nem. Elvesztené a tekintélyét a szememben valamilyen szinten.

50+ éves ember ne játszon gyerek játékokkal, hacsak nem az unokával

2020. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Faterom 73 évesen wowozik, tök jó hogy le tudja foglalni magát valamivel. :)
2020. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek fogalma sincs róla, hogy mit ír. Sok mai játék direkt felnőtteknek készül, sok olyan ami nagyon összetett így egész napra le tud kötni. Ha ismernék ilyen apukát inkább örülnék, valaki a TV előtt elalváson kívül mással is el tudja foglalni magát esténként.

Szerintem ritka. A legtöbb ember nem képes rendesen időt fektetni még egy hobbiba se. Egyszerűbb egy véget nem érő sorozatot nézni.

2020. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 meszike91 ***** válasza:

# 1/2 Időpont ma 17:52


Miért lennének gyerek játékok? Egyáltalán nem csak gyerekeket célzó pc játékok vannak.

2020. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

En es sok 50-40 kozotti ismerosom jatszik, de a mi gyerekeink tobbnyire meg kicsik.

De talakoztam mar apa-fia parossal online jatekokban, es mostohaaposom 60 evesen kezdett el Wot-ozni.

Nem ritka, csak nem reklamozzuk magunkat.

2020. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35-40*
2020. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 nemaRendőrség ***** válasza:
0%
Minden pc játék gyerekeknek szól
2020. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan a 18+-osak is.

Meg a jatekipar millio dollarjait sem a gyerekek hordjak ossze.

Hagyjatok, csak provokal...

2020. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Apám nem, de régen amikor mmorpg-ztem, akkor a guild-ünkben szinte csak 30 felettiek voltak, egy harmincas házaspár volt a vezetőnk is. Az egyetemen is több 40-es, 50-es oktatóról hallottam a geofizika tanszéken, hogy nagy Civilization fanok és nagyon sok órájuk van már benne.


# 7/7 Időpont ma 18:51


Ahhoz képest elég sokat adnak ki 18-as karikával alapból. Meg aztán sok játék rendelkezik nagyságrendekkel komolyabb mélységgel és történettel, mint egy átlag film vagy sorozat. Ez is csak egy platform, amin bármit lehet alkotni. Az állításod olyan mintha azt mondanád, hogy minden zene gyerekeknek szól, mert létezik az Almaegyüttes is.

2020. ápr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 nemaRendőrség ***** válasza:
0%
Az mindegy hány éves. A gyerekek játszanak játékokkal, ha valaki játszik gyerekes. Mint ahogy ha valaki gyerekegyütteseket hallgat is gyerekes
2020. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!