Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikortól és minek a hatására...

Mikortól és minek a hatására indult meg a tetoválási mánia? A 90-es évek elején nagyon kevés emberen láttam, azután hirtelen mindenki elkezdte kivarratni magát. Ma az a ritka ha valakinek nincs.

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Biztonságosabbá, szebbé, kidolgozottabbá, könnyebben elérhetővé vált és divatos lett. Régen pizzát se ettek ennyien, aztán felkapottá vált. Ennyi.
2019. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazábol én aki még 2000előtt születtem annyit tudok mondani hogy igy 20-30-ig tényleg minden második embernek van.

Melo helyen csak nekem és egyik kollégnak nincs.

Igazából nem tudom mert nagyon régen még kezdetleges formávan is voltak tetkok pl a kalózokon is bőven

Van ennek egy jó története elég régre vissza vezetve szal jo olvasást :D

2019. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Elérhetöbbé vált.
2019. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lazy Lover ***** válasza:
43%
Hülye divat lett mint a vegànsàg
2019. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Elérhető lett, divat lett, mert azt látták a fiatalok, hogy a "menő" arcokon van, és elkezdtek tetováltatni. A férfiak karra, hátra a csajoknál is megjelent a r..banc rendszám.
2019. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Elérhetővé, biztonságosabbá vált.

Én a 2000-res években szinte csak ótvar ronda tetkókat láttam, ma meg már szép, igényes darabok is vannak szép számmal az embereken. Tudod, olyanok, amelyekről elhiszed, hogy képzett rajzművész varrta fel őket, nem egy ovis.

2019. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!