Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Taszító viselkedés az elsőre,...

Taszító viselkedés az elsőre, ha egy pasi tisztában van az adottságaival, ha tudja magáról, hogy jó pasi?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem téveszmés nárcisztikus nyomorék és nem egy lekezelő proli, akkor rendben van.
2020. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Így önmagában nem. Viszont ha emellett nagyképű, akkor nagyon is taszító. Én ismertem egy srácot, rohadt jól nézett ki, kb minden lánynak bejött, és ezzel tisztában is volt, de mindig szerényen viselkedett, csendes, aranyos, barátságos volt. És ettől volt igazán jó pasi :)
2020. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt. Az jó, ha van egy egészséges önbizalma az embernek és tisztában van a képességeivel, de ez ne menjen át egózásba és ne legyen felsőbbrendűségi képzete emiatt.
2020. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában nem.
2020. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2-es. Miért csak ismertél? Tán meghalt? Ha valakit ismerünk, akkor 10 év után is ismerni fogjuk, ha találkozunk vele. Múlt időben akkor mondjuk, ha valaki meghalt.
2020. ápr. 27. 21:07
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Én meleg férfiként látom az érme mindkét oldalát, és ez egy baromi érdekes tapasztalat lehet számodra is.


Én magamat jó pasinak tartom. Ez nem volt mindig igy, volt, amikor cseppet sem voltam kibékülve a külsőmmel.

Most amiatt tartom jó pasinak magamat, mert nagyon hasonlitok arra az ideálra, ami számomra jó pasinak számit más férfiak között.


A nők nagy része szerint ehhez képest nem vagyok jó pasi.


Ennek az az oka, hogy az én pasiideáom, és az ő pasiideáljuk más.


Mindezt csak arra iróm, hogy az, hogy ki a jó pasi, és mitől (külső, belső) az, az rendkivül szubjektiv.

2020. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem taszító ha nem adja ezt a világ tudtára, mikor amúgy is nyilvánvaló. (már ha tényleg az és nem csak ő hiszi)

De akkor meg fel sem merülhet ez a kérdés, hiszen rajta kívül senki nem tudja hogy így gondol magára. Ha viszont ezzel döngeti a mellét, az visszataszító.

2020. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért ismertem, mert középiskolában volt az osztálytársam, ami már régen volt. Már nem ismerem őt, fogalmam sincs ki ő, milyen ember lett stb.
2020. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8. Lehet, hogy egy elhízott kacsamáj lett belőle.
2020. ápr. 27. 21:22
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, lehet :) de akkor nagyon jól nézett ki
2020. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!