Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már tapintatlan...

Találkoztatok már tapintatlan ajándékokkal?

Figyelt kérdés
Mindig szokták emlegetni a "kopasznak hajnövesztőt", a "kövéreknek fogyitablettát" ilyen esetekben. De van itt olyan, aki már szembesült is ilyennel vagy hasonlókkal? Ha igen, hogyan reagáltál?
2020. ápr. 28. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Persze. Unokahúgom anyja tinikoromban pattanások elleni szert ajándékozott nekem. Én később pedig egy narancsbőrre való krémmel ajándékoztam őt meg hálám jeléül. :)
2020. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

szerintem az ilyesmi tipikusan csak a rosszhiszeműségről szól - és nem az ajándékozó, hanem a megajándékozott fél rosszhiszeműségéről!


Ha valaki ajándékot ad, akkor feltételezem, hogy jóindulattal teszi. Ha kövrként fogyitablettát, kopaszként hajnöveszőszert kapok tőle, akkor örülök neki, és hálás vagyok, hogy személyre szabott ajándékkal készült, és nem csak valami förmálissal, és eszembe sem jut, hogy bántó szándékkal tette, sőt jól esik, hogy segiteni akar...


Elég nagy baj, hogy az emberek ilyen túlérzékenyek és rosszhiszeműek. Ez is csak a nagy egoizmus, meg önmegvalósitó nárcisztikus életszemélélet hozadéka...

2020. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát azért kedves utolsó, megjegyezném, hogy a büdös (ő volt az osztály büdös gyereke, (mert tényleg elég kellmetlen szaga volt mindig) dezodort meg tusfürdőt kapott osztálykarácsonyra egy olyan személytől, aki mindig is cikizte emiatt.

Szóval ő nem úgy állt hozzá, hogy jajj de jó, csak segíteni akar.

Szóval erről ennyit.

2020. ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3, a nyilt megalázást ne keverd ide szerintem, normál, átlagos esetben az ajándékozás privát, családi, baráti, párkapcsolati dolog, nem közönség előtt zajlik.
2020. ápr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
XXL-es ruhák rokontól, aki mindig mondogatta hogy csúnya sovány vagyok (45 kg vagyok, de nem baj, övvel jó lesz az!) meg szintén egy rokontól C kosaras melltartó 14 évesen, mert szerinte "ebben a korban ekkorának kell lennie". A mai napig még az A-s melltartó is van hogy nagy. Nem igazán reagáltam sehogy, mert nem is személyesen adták, csak elküldték. A kommenteket utána fűzték hozzá személyesen, amikor megkérdezték hogy na tetszett? Mondtam, ja persze, hisz a vak is látja hogy kövér vagyok és nagymellű. Ők csak röhögtek.
2020. ápr. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!