Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám megemészteni,...

Hogyan tudnám megemészteni, hogy vége a középiskolás éveimnek?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem fényezni akarom magam a következő dolgokkal amiket írok. Tényleg nagyon sokat kattogok és szomorkodok ezek miatt.


Középiskola alatt eléggé elhanyagoltam magam, az arcom is csúnya volt, befelé forduló voltam kicsit. Voltak barátaim mindig is ezalatt az iskolában is, elnyomva sem voltam soha hála az égnek. Csak szimplán nem éltem meg azokat az éveket, amiket meg kellett volna. Nem hülyéskedtem eleget, nem haverkodtam eleget, nem voltam aktív része az osztálynak és az évfolyamnak valamint a városi középiskolás közösségnek, nem jártam péntekenként városba, aztán bulizni sem.


Kb. középiskola 4. évében kezdtem megváltozni mind külsőre, mind belsőre, de az már veszett fejsze nyele volt. Kb. egyetem alatt fejlődött ki a személyiségem, stílusom stb. Teljesen nyitott vagyok, haverkodok, hülyéskedek, benne vagyok minden programban és élvezem is kicsit azt, hogy népszerűnek számítok a lányok körében.


Ám a sírás kerülget, ha visszagondolok, hogy milyen jó volt a középiskola, és még milyen jó lett volna, ha ki is élvezem mind a 4 évét ilyen szempontból is, legszívesebben újrakezdeném az egészet. Még most az nyugtat, hogy nem vagyok idős (21 éves) és sok középiskolás ismerősöm is van, így kicsit annak is érzem magam ez kárpótol valamilyen szinten.


Azonban tudom, hogy 2-3 éven belül ennek is vége (legalábbis szerintem), és akkor már erre sem tudok támaszkodni.


El fog ez múlni valaha? Van még így valaki ezzel, mint én?


2020. ápr. 28. 23:30
 1/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Fel kell fogd, hogy életszakaszok lezárulnak, sőt idősödni is fogsz. Ne kattogj ezen sokat, mert mire 30 leszel, beleőrülsz az öregedésbe.
2020. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Konkretan mi a gond? 28 evesen is jarjuk a varost pentek estenkent, ha ahhoz van kedvunk, annyi a kulonbseg, hogy nem csajozunk / pasizunk szabadon, mert a tarsasag 90%-a mar komoly kapcsolatban el, es egyutt megyunk a baratokkal / baratnokkel. Amig nincs gyerek, ugyanugy azt csinalsz amit akarsz, barmikor. Aztan ha van gyerek, egy darabig nem, aztan megint azt csinalsz, amit akarsz.

Felnottkorban igazabol maximum a faradtsagod szabhat hatart barminek, mondjuk mi neha most is siman bemegyunk ugy dolgozni, hogy elotte hajnalig “buliztunk” (nyilvan ilyenkor nem iszunk, maximum keveset, a tarsasag, baratok a lenyeg), es kibirjuk, nem 60 evesek vagyunk.

2020. ápr. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki H jó volt és megtörtént :)
2020. ápr. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Idővel simán túl leszel rajta. Emlékszem, 21 évesen még én is gáznak tartottam, hogy gimiben nem csináltam semmi extrát, csak tanultam (barátaim is csak a suli keretein belül voltak), pasizni egyáltalán nem pasiztam, mert egyetlen egy fiúnak tetszettem, aki viszont nekem nem egész 4 év alatt.


Aztán egyetemen én is más lettem, igaz, én nyomokban mindig is magányos farkas voltam (tehát ugyanúgy nem sok barátom volt), de azért a pasik kezdtek észrevenni.


Mostanában (26) meg nem érdekel, mi volt az utóbbi években, inkább a jelenre koncentrálok. Eleve márnnagyon távoli nekem a középsuli, el fog jönni, amikor te is ezt kezded érezni, nyugi.

2020. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 29. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!