Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vége a vírusnak vagy csak nem...

Vége a vírusnak vagy csak nem érdekli már az embereket?

Figyelt kérdés
Megyei jogú város. Minden nap ugyan azon az útvonalon megyek kutyákat sétáltatni. 3 ovi mellett megyek el amik hetek óta néptelenek. Ma viszont hangos kacagás jött az egyikből, jó gondoltam van kis létszámú ügyelet, azt hiszem 10 fő lehet a max. Aham hat a másik 2 oviban a gyerekek 30-40 gyerek egy kis udvaron játszott a harmadiknal szintén tele az udvar. Úgy tudtam van 2-3 ügyeletes ovi... Vagy most újra nyitva vannak?A másik 1 hete ilyenkor a kutyákat egy belvárosi parkolóban futottam mert 0 kocsi állt ott. Ma ugyan az a parkoló fullon volt. Meg az összes többi is. Tele van minden Park, tér emberekkel.
2020. ápr. 21. 11:34
1 2
 1/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
81%
Beleuntak. Én is beleuntam, pedig én elkaptam, és még benne is vagyok a lábadozásba...
2020. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az edzőterem is nyitva meg egy rakat olyan bolt ami hetek óta zárva
2020. ápr. 21. 11:39
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Hol laksz Te, és ki oldotta fel a kijárási korlátozást? Tudtommal még minden szigorító intézkedés érvényben van. Adott város polgármestere ezeket nem oldhatja fel.
2020. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

nincsenek újra nyitva, pm is csak szigoríthat.

de jobb lenne, ha jönne, aminek kell, nem 2 évig nyújtogatni

2020. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
én azt bírom, hogy fotózgatják a városomat, mennyire üres. Közben bemehetnének a boltokba is.
2020. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Debrecen
2020. ápr. 21. 11:50
 7/18 anonim ***** válasza:
Én is azt tapasztalom, hogy mennek a fotók, hogy néptelen minden persze amikor megyek haza melóból akkor lépten nyomon csapatosan kolbászoló emberekbe botlok...
2020. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Senki nem vette eddig se komolyan max a média meg haltak emberek de nem mondják el milyen betegsége volt még.Ez senkit nem érdekelnek ma már a tények.Másik meg kirugtak egy csómo embert és nem jött segitség.Csak azt mondta a miniszter gondolkodjanak el a munkaválalok.Ha vége a járványnak attol tartok tömegesen fognak ki menekülni az emberek mert itt senki nem foglalkozik a munkaválalokal.
2020. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Azt én is láttam, hogy már most toborozzak külföldre az embereket.
2020. ápr. 21. 12:00
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Az a leállás, ami az elején volt, nagyon max. két hétig fenntartható; szerintem ezt túl sokat magyarázni sem kell. Egyszerűen összeomlik az ország, a gazdaság, ha ez hosszú ideig így marad.

Mindenki rájött, hogy MUSZÁJ boltba, munkába menni. És akkor a gyereket is tenni kell valahova. Szóval, ez egy magától történő, de normális folyamat.

Nem lehet az életet hónapokra parkolópályára tenni, mert akkor nem a koronavírus, hanem az éhezés és a magány fogja az áldozatait szedni, és az sem jobb.

2020. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!