Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok igazi magyar, mert...

Nem vagyok igazi magyar, mert nem érdekel a sport és nem szeretem a pálinkát?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem érdekel a sport, az sem mozgat meg bennem semmit, ha egy világméretű megmérettetésen jól szerepelnek a honfitársaink. Egyszerűen hidegen hagy, attól sem fog jobban érdekelni, ha magyar vonatkozása is van.


Továbbá nem iszom alkoholt egy ideje, a pálinkát előtte sem szerettem, sőt a nemzeti konyháért sem rajongok (leszámítva néhány ételt).


Erre megkaptam, hogy nem is vagyok magyar. :D


Ti mit gondoltok erről? Veletek történt hasonló?


2020. ápr. 29. 15:30
 1/5 anonim válasza:
Valahogy velem is ez a helyzet, de szerintem nem kéne, hogy ezt bárki is felhánytorgassa. Nem szereted ezeket a dolgokat és kész.
2020. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

1. utálom az alkoholt

2. sport: nem mindegy, az, hogy te szeretsz űzni valamit, vagy a tv-ben követed-e egyáltalán azokat a sportágakat, ahol magyar érdekeltség van

Én se követem, viszont hobbiként szeretek mozogni, mert a mozgás EGÉSZSÉGES!


A magyar ételek többsége nem az egészségről híresek, olajosak, zsírosak..stb.


Én ugyan szeretem a pörköltett és a gulyáslevest, de nem ettől lesz valaki magyar, sőt attól sem, ha nézi a magyar vizilabdavállogatott mérkőzéseit.


Ebben az országban, véleményem szerint már rég nincs magyar hazafiság. Mivel ugye fejétől bűzlik a hal, és a parlamentben lévők pont nem a hazafiasság híveit tükrözi.


Egy-két nagy név van, akikre még fel lehet nézni hazafiasság tekintetében, pl. Kassai Lajos.

2020. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor én se vagyok magyar :D

Az alkohol nálam is kardinális kérdés volt (én semelyiket sem szeretem, se a sört, se a pálinkát, se a pezsgőt stb). Azzal mai napig csesztet a család és néha a baráti kör is.

2020. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nemes egyszerűséggel buták azok az emberek, akik ilyen jelenségekben mérik egy ember magyar mivoltát. Legalább olyan szánalmasnak tartom az ilyen értékrenddel bíró embereket, mint azokat, akik magyar zászlót tesznek az erkélyükre, ablakukba akkor is, amikor nincs semmilyen ünnep. Jókat szoktam mosolyogni ezeken az "über-magyarokon", mert nekem az az üzenete eme gesztusnak, hogy az év 365 napján azt sem tudja magáról az illető, hogy hol van, - tudatosítania kell magában minden nap, hogy Magyarországon van, mert különben hamar elveszítené a fonalat. A kokárdás kaland dettó! Március 15-én némelyik ember úgy néz ki, mint egy hirdetőoszlop, - majd orra esik a saját kokárdájában, - pedig sokkal többet tenne az országért már csak azzal is, ha az év összes napján következetesen nem szemetelne, normálisan viselkedne minden emberrel, aki nem bántja meg. De akár vért is adhatna, - az is hasznosabb, mint március 16-án elásni a 127. fiók mélyére - vissza - a giga-kokárdát.
2020. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazuk van,nem vagy Magyar.Szerezz be egy "Idősebb vagyok,mint Szlovákia" pólót,vagy takarodj ki az országból.

Vicceltem:D

2020. máj. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!