Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek hívjuk azt, ha valaki...

Minek hívjuk azt, ha valaki mindenre ráun?

Figyelt kérdés

Az illető lelkesen belekezd valamibe, pl. egy új nyelvbe, hangszertanulásba, stb. Viszonylag hamar abbahagyja, az eredménytől függetlenül, tehát nem a kudarcok tántorítják el a munkától. Aztán kis idő után megint rákattan egy új dologra.

Ez valami személyisegtípus, vagy nincs rá konkrét kategória?


2020. ápr. 29. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát csapongónak mondanám, esetleg könnyelműnek.
2020. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felszínes
2020. ápr. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok

Igazából csak arról van szó, hogy meglátok valamit az interneten,dolgokat nézek róla pl videót, kipróbálom nagy lelkesedéssel és akkor jövök rá, hogy ez nem az én stílusom


Újra találok valamit,elképzelem milyen lehet, valóságban tök más és nem tetszik mégse


16L

2020. ápr. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Keresed önmagad. Ez nem felszínesség. Ugyanis énis sokmindenben “felszínes” voltam, ilyen alapon, erre egyszerű a válasz: mert nem érdekelt eléggé!

Kettőnk között annyi csupán a különbség, hogy én hamar rátaláltam arra ami végül a hivatásommá is vàlt, mert más sem érdekelt utána csak az! :)

Te még nem találtál rá, ezzel nincs semmi gond! Hitvallásom szerint ilyenkor, pláne fiatalon minél több mindent kell kipróbálnunk magunkon, mert más a képzelet és más a valóság. Így ismerheted meg magad a legjobban, rájöhetsz mihez van tehetséged, miben tudsz sikert elérni könnyedén, ami esetleg az átlagnak nehézséget okoz. Stbstb.

Teljesen jól csinálod.

2020. ápr. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tizenévesen ez totál normális, próbálgatja a szárnyait az emberpalánta.

50 évesen viszont már felszínes, aki így működik.

2020. ápr. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ami még érdekel, ezen a jellemvonáson lehet valahogy javítani? Szerintem nem jó, hogy valaki mindenbe belekap, aztán félredobja mert már nem nyújt neki elég ingert.
2020. máj. 1. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!