Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van olyan ami szerintet...

Nektek van olyan ami szerintetek tök normális cselekedet de a környezetetek hülyének néz, vagy legalábbis furcsának tartja?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 30. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Nem hogy a környezetem, vad idegentől is megkaptam, szó szerint azt, hogy "te mit csinálsz?", ahelyett hogy örülne, hogy valakinek tetszik amit ő csinál...
2020. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és mit csináltál?
2020. ápr. 30. 17:20
 3/12 anonim ***** válasza:

Ő énekelt, én meg hallgattam. 15 perc után jött az idézett mondat.

(Aztán amikor meglátta a kezemben a kék színű papírfecnit amit cserébe akartam neki adni, nem győzött bocsánatot kérni :D )

2020. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Korházi ügyelet.

Kisgyereknek eltört a karja, vizsgàlat, röntgen, forgatjàk mozgatjàk, stb -sir, jajgat.

Es az ápolok, asszisztensek, stb szerint hisztizik a gyerek, es mindenki tiszta ideg volt.


Hirtelen ez ugrott be amit en normàlisnak tartok de a környezet nem.

2020. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3: Ugyanitt: Mátyásokért éneklést vállalok.
2020. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5 állj ki a metró aluljáróba. Sok helyen megfordulok, ha nincs járvány. Ha jókor vagy jó helyen, tetszik a dalod és természetesen nem szólsz le azért, hogy hallgatom, megkapod a matyit :D
2020. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
És ha mondanám neked, hogy írd fel a telefonszámod a pénzemre? :$
2020. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Legyetek szívesek privátban folytatni az udvarolgatást, jó?

2020. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hangosan beszélgetéseket folytatok magamban. Kvázi hangosan álmodozom :D
2020. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy normális de mások hülyének néznek. Szilánkosra tört a karom 2 helyen platina van benne 8 hét után le vették a gipszet a röntgenbe meg ki akarták egyenesíteni a karom mikor be hajlítva volt begipszelve és mikor szóltam még engem szidtak össze.
2020. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!