Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, hogy problémám...

Normális az, hogy problémám van a cselekedeiteimmel sokszor, azzal amit mondtam? Hogy analízalom magam állandóan?

Figyelt kérdés
Igazából a problémám az lenne,hogy állandóan önelemzést folytatok és tudom hogy ez fontos,de olyannyira szoktam elemezni magam,hogy rengetegszer megbánom amit mondtam,amiről beszéltem,amit csináltam,hogy egyáltalán véleményt nyílvánítottam,mert mindig azon gondolkozok hogy mások mint gondolhatnak.Tehát tulajdonképpen az is problémás nekem,hogy mások esetleg mit gondolnak rólam...Tudom,az életben maguknak kell megfelelni,de hiába így gondolom,gyakorlatban mégsem ilyen vagyok...Hasonló cipőben valaki? Tapasztalatok?

#probléma #cselekedet #Önelemzés
2016. jún. 15. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban!
2016. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez nem éppen pozitív dolog, de normális, elég sokan vagyunk így vele. Én is hasonló cipőben voltam/vagyok, de már sokat javult az önértékelésem, és így ostorozni is kevesebbet ostorozom magam. Igyekszem megrándítani a vállam és arra gondolni, mennyire lényegtelen ha egy-egy dolgot rosszul mondtam, vagy rosszul tettem. Mennyire nem érdekes, ha egy pillanatra rossz színben tűnök fel. Megpróbálom meggyőzni magam arról, hogy hülyeség folyton mások véleményén rágódni, attól csak nyomorultul érzem magam. Mostanában magabiztosabb vagyok, de azért még mindig gyakran előfordul, hogy elég sokáig rágódok egy mondaton mielőtt ki merném mondani, vagy hasonló.
2016. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez neked komolyan problema XD irj ram s segitek :D
2016. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!