Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés
Folyton azt gondolom hogy nem vagyok elég férfias ,hogy teli kelene nyomni magamot tesztoszteron növelővel ,hogy nem vagyok elég magabiztos hiányzik bellem férfiasság pedig 28 éves vagyok se csók nem volt semmi se szex még életemben pedig lefogytam több mint 100 kg ot és ha hiszitek ha nem csináltam magamnak 25 perces némasági fogadalmat több mint 25 percig csenben kellet maradni és betudtam tartani 10 évet leedztem ,de saját hibáimnak köszönhetően elég sok rosszon keresztül mentem mondhatni poklok poklán jártam szerintetek hogy legyen tovább??? Folyton az jár eszembe hogy én nekm többre kelett volan vinni ahol vagyok??? Lehet hogy beteg vagyoK??
2020. ápr. 27. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt írd le vázlatosítva, és érthetően. Ez így káosz.
2020. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább előbb légyszíves tanulj meg magyarul helyesen és értelmesen írni!

Az írásképed rólad mutat egy bizonyítványt, és ez sokkal visszataszítóbb, minthogy esetleg nem vagy izmos.

2020. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nem mondtam hogy ajánlott elolvasnod 100-150 könyvet minimum. Vegyesen.
2020. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, nálad nem ott kezdődnek a problémák, hogy nem vagy elég férfias.
2020. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz senkivel majd rád talál a szerelem rendes srácnak tűnsz.Próbáld fejleszteni a gyengeségeid szerintem ennyi.
2020. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet érteni. Lefogytam 100 kg annyit fogytzam ha hiszitek ha nem még is úgy érzem nem vagyok elég férfias pedig még be is tudtam tartani a 25 perces némasági fogadalmat szerintetek normális vagyok e??
2020. ápr. 27. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 25 percnél sokkal tovább is csendben tudok maradni. Ebben mi a nagy szám? A fogyásodhoz hatalmas gratuláció!
2020. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
féle éven keresztül csináltam és naplot is vezettem nagyon kemény volt hidd el el csenbne tudsz maradni de amikor vezeted minden nap
2020. ápr. 27. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!