Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindjárt 28 éves leszek és...

Mindjárt 28 éves leszek és még semmi jó élményben nem volt részem. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
A személyiségem miatt. Nem tudok se barátokat szerezni, se barátnőt. Most már kezd idegesíteni. Semmi élményem nincs. Se szex, de még nyaralás se. Nincs kivel. Szó szerint semmi. Meg tudnék változni?

2020. ápr. 30. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi ennek az oka?
2020. ápr. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ebből semmi sem derül ki az a baj.
2020. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon visszahúzódó vagyok. Sajnos, ez egy átok komolyan mondom.
2020. ápr. 30. 19:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért jelentkezők biztos vannak...
2020. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Oké, dobd sutba ezt zárkózott izé butaságot, és kezdj el élményeket gyűjteni, ismerkedni. A halálos ágyadon már szívesen változtatnál, de akkor már késő lesz. Most még nem késő, szóval hajrá!
2020. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Én szinte ugyanez vagyok. Pár hónap múlva 28 leszek, nem volt még soha barátnőm, soha nem szexeltem, csókolózás sem volt, és van kb. 3 barátom. Nyaralásra volna lehetőségem, külföldre is, de minek menjek magam? Tudom, hogy miért ilyen az életem, mert csúnya vagyok. Egyszerűen ezért. Emiatt a személyiségem zárkózott lett, és ez már soha nem fog változni, mivel szebb már soha nem leszek, x milliós műtétekre pedig nincs pénzem. Marad az, hogy próbálom elfogadni a helyzetemet, de baromi nehéz. Sokszor magam alatt vagyok, depresszió önt el. Persze elmehetnék örömlányokhoz, hogy legalább azt tudjam, milyen együtt lenni nővel, legalább nem frusztrálna ez a rész, azonban ezzel magamat csapnám be. Az lenne a fejemben, milyen elcseszett dolog, hogy nekem fizetnem kell a szexért, másnak pedig ingyen van, természetes az életében. Ezért nem megyek el. Próbálok az életem más részeire koncentrálni, munkámban sikeres lenni, hogy aztán megvehessem azokat a dolgokat, amik legalább boldoggá tesznek. Ez jutott nekem: tárgyakat vásárolni, amiktől egy ideig boldogabb leszek.
2020. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
8# Ha egyedül nem tudsz boldog lenni...
2020. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
9-es. Akkor kapcsolatban sem fogok? Vagy mire célzol? Amúgy ez egy nagy marhaság, ha erre célzol, ugyanis az ember társas lény. Ez azt is jelenti, hogy szüksége van barátokra, de azt is, hogy párkapcsolatra is. Ha ebből indulunk ki, akkor ki az, aki egyedül boldog tud lenni? És egyébként is, akinek pont az a problémája, hogy nincs kapcsolata, annak sem megoldás a párkapcsolat? Vagy netán arra céloztál, ha egyedül nem tudok boldog lenni, akkor öljem meg magam? Gondoltam már rá többször is, csak gyáva vagyok megtenni.
2020. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a legnagyobb ratyiság amikor valaki azon siránkozik, hogy nem megy sehova mert nincsen p..na az életében.


Nem minden a nőkről meg párkapcsolatról szól. Másrészt mindenki kiforgatja ezt az "egyedül is legyél boldog" dolgot. Nem arról szól, hogy majd párkapcsolatban sem leszel boldog. Egyszerűen sokkal több esélyed van párkapcsolatot találni, ha azt látják, hogy pozitív, célokkal, élményekkel teli ember vagy.

2020. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lecseng a járvány, mars prostizni!
2020. máj. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!