Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi pénzért vállalnád hogy...

Mennyi pénzért vállalnád hogy 10 évvel idősebb legyél?

Figyelt kérdés
Mennyi a legalacsonyabb összeg amiért már vállalnád hogy 10 évvel öregebb legyél. Hány éves vagy most? Miért lenne fontos,mit tennél a pénzzel?
2020. máj. 1. 05:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Nincs az a pénz.! :D neked a pénz frankón fontosabb mint az életed? Azért ehhez mar tenyleg betegnek kell lenni...
2020. máj. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Semennyiért. 10 évvel hogy fiatalabb legyek azért az utolsó ingemet is odaadnám...
2020. máj. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Semmiért! De azért hogy fiatalabb lehessek, szinte bármit bevállalnék.
2020. máj. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én is inkább fiatalabb lennék 10 évvel, megváltoztatnám a múltat, megmentenék egy emberéletet, hogy most a jelenben sokkal jobb legyen mindenkinek.
2020. máj. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
21 éves vagyok. 70 millióért már vállalnám. Vennék házat, indítanék vállalkozást. Még mindig fiatal lennék, de pont ott tartanék 31 évesen, hogy mindenem megvan, jöhet a családalapítás, stb. Így meg hiába vagyok fiatal, kidolgozom a belem is, de ígysem leszek nagyon előrébb 10 év múlva, mint most.
2020. máj. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Semennyiért. Viszont 20 milliót fizetnék, hogy 10 évvel fiatalabb legyek.
2020. máj. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

48 évesen eléggé teher már a kor. Annyira előttem van még az, amikor 1998-ban 26 évesen, tele lelkesedéssel és ambícióval becsajoztam, éltem az életet, stb stb. Namost hiába van 22 évvel később és hiába szedtem fel egy valag frusztráló tapasztalatot, lélekben ugyanaz a huszonéves, kissé lökött srác vagyok, aki annak idején.

Hogy most átugorjak az 58ba? Na ahhoz nagyon erős és meghatározó dolognak kellene történnie, hogy bevállaljam. Pl teljes egészségesség, szellemi és testi fittség. És anyagilag minimum valami társadalmi réteg ugrásnyi pénz kellene. Valami akkora csoda, ami kárpótol a meg nem él 10 évért. Mondjuk valahol úgy 500millió HUF-tól felfelé indul.

2020. máj. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Jelen helyzetben 100 millió forintért bevállalnám.
2020. máj. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
10 évvel idősebbnek lenni egy valamiért jobb: a tapasztalatért, tudásért és lelki nyugalomért, amit a 10 év alatt szerzel. Ezek nélkül semmit nem ér plusz tíz év.
2020. máj. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
... mondjuk még azért is, hogy 10 évvel kevesebbet kéne menstruálni.
2020. máj. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!