Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi lehet az oka,...

Szerintetek mi lehet az oka, ha egy nő mindig verekedős, önző, diktátor típusú fèrfit választ? Ez tudatos dolog?

Figyelt kérdés

Ismerek pár nőt a környezetemben,ès a főnököm is ilyen,aki egy talult,èrtelmes nő.Az előző fèrje verte,ès akivel most van az is egy elnyomó típus,ès

,ès pár kollèganőmből olyan èrzèst vált,ès belőlem is,hogy nekem nem kène.Sok egyènnek hidegrázása is van a főnökünk udvarlójától.



2020. máj. 2. 16:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom a konkrét választ, de nagyon érdekelne a fordított eset is. Baráti társaságunkban vagy egy pár, ahol a férfi nagyon rendes, csendes tipus. A nője meg igazi terrorban tartja, megmondja mit mondhat és csinálhat a férfi , mert ha nem az történik amit ő akar, akkor oltári nagy balhé, veszekedés lesz. Miért marad évekig együtt egy normális férfi egy ilyen nővel?
2020. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ajánlom a "Mérgező Szülők" nevű könyvet, megmagyarázza többek között ezt is.
2020. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, leginkabb azok a nok szeretik atadni az iranyitast a otthon akik munkaba magas piziciot toltenek be. De a neveles miatt alakul ez ki.
2020. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez általában a nevelés miatt van...
2020. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

már elnézést, de akkora baromságokat képesek itt sokan összehordani, h az hihetetlen :D


egyszerűen arról van szó, hogy nőknek ösztönösen vonzódnak egy magabiztos, domináns férfihoz, az elnyomó bunkók meg pont ilyenek. viszont ennek sokszor tudatában sincsenek a nők, ezért mondanak olyanokat, hogy "nem értem, mi tetszik benne", és már alá is fekszenek vmi erőszakra hajlamos bunkónak.


és ez épp úgy jellemző a a több diplomás nőkre, nem szabad bedőlni a én gy tanult nő vagyok, nem érdekelnek a bunkók" kamudumáknak.


ha férfiként elég domináns vagy, gyakorlatilag az összes nőt meg tudod fektetni, akkor is, ha tele vagyok jellembéli hiányoságokkal.

2020. máj. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!