Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez sztetek nagykepuseg volt?

Ez sztetek nagykepuseg volt?

Figyelt kérdés

Baratnom kerdezte h felek e az erettsegitol. En mondtam neki h a magyartol,toritol nem mert azt valoszinuleg 80 szazalek folott fog sikerulni. Illetve be vagyok nagyjabol biztositva mert jo lett a bizonyitvanyom illetve van mar 2 C1-es nyelvvizsgam DE azt is emlitettem h a matektol pl nagyon felek es ott csak egy 3 ast remelek. Mire o: de nagy arcod van.

18/L


2020. máj. 2. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt az. O az irigy
2020. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felvágós!
2020. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Erre azt irtam neki h egy szoval sem emlitettem h felvesznek pszichologiara csak annyit mondtam hogy szerintem eselyes vagyok ra. Nem volt celom felvagni
2020. máj. 2. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is irigy, ne törődj vele
2020. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha meg azt mondtam volna h jajj de rosszak lettek az eredmenyeim meg olyan hulye vagyok h tuti nem erem el az almaimat akkor meg hulyenek nezett volna...
2020. máj. 2. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Nekem hányhatnékom van amikor valaki előadja a hattyúk halálát egy vizsga előtt, majd tök jól teljesít rajta, ami már előtte is egyértelmű volt.


24/F

2020. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak tisztaba vagyok a JO kepessegeimmel DE a gyengevel is.
2020. máj. 2. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miert szimpatikusabb az alszerenyseg.
2020. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!