Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sztetek izgi az életem?

Sztetek izgi az életem?

Figyelt kérdés

nemtom ez kit érdekel...de..leirom az életem..:

13 éves csaj vok...CODozok(aki nem tudná lövöldözös játék) és a szüleim nem neveltek el csak,egyzsrüen ezen nötttem fel,régen apum meg a bátyjám is evvel játszot..és sztem nem lett semmi sérülésem,suliba midennböl ötös vok kivéve az a fránya fizika,az 4es,körülöttem a régi lányosztálytársak öhm olyan selfies,midnentmutogato,izék lettek...szörnyű azt nézni ahoy midnen szünetbe selfieznek...mi ebbe a menö?és azok a hülye mostani slangek?mi oylan vicces?najo,van néhány ami jo meg enmvok elmaardva..énis modern kölyök vok..de azért na!komolan mondom van egy norm lánybarátom az osztálybol és a fiuk....elszomorito de ugy érzem lehet h énvok a probléma h nem vok olyan..sztetek?



2015. jan. 7. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is, ne használd azt, hogy ,,vok"
2015. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem izgi
2015. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az az írás te. ÚÚÚÚÚristen. Ezt rögtön fejezd be. Ökölbe szorult a kezem, ahogy olvastam ezt. Egyébként a kérdés és a kifejtés úgy nem igazán van egy hullámhosszon. Egyébként nem probléma, hogy nem vagy olyan, sőt, jó is, de ezen az íráson tényleg változtass. Meg 13 évesen senkinek sem izgalmas az élete, mint ahogy egyesek képzelik.
2015. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Akciofilmet kene csinalni az eletedbol olyan izgalmas...es az egyedi irasmododdal meg bestseller konyveket is irhatnal.

Viccet felreteve, hidd el nem baj az ha nem vagy olyan mint a tobbi lany, a CODozas meg teljesen normalis, rengeteg korodbeli jatssza. A slanges reszhez nem tudok hozzaszolni mert nem ertem mit akartal ott pontosan kozolni velunk.

2015. jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :) igazából tom h nem izgi meg mdienn...nem vagyok hülye,csak érdekelt h normális e az hogy miylen vagyok. :D és a sleng meg h raj,kajak,lol..ezekbe mi a vicces?nem értem...éshülyén néznek ha ezeket modnom h hülyeség meg minden..
2015. jan. 10. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!