Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sztetek tulstresszelem magam?

Sztetek tulstresszelem magam?

Figyelt kérdés
sziasztok!13 éves lány vagyok,most kezdtem a hetediket(vagyis szeptemberbe) szoval..az abaj h nagyon stresszelek a suli miatt,bejött a fizika,kémia (ami kicsit nehéz)és valahogy teljesen feszült vagyok(körülöttem senki más nem ilyen)tudom...nemfog számitani h hányasokat irtam álltalánosba késöbb de valahogy rossz érzés amikor kapok egy 3ast..sztetek ez normális?

2015. jan. 8. 19:48
 1/4 Gabooorka ***** válasza:
Én is benne vagyok a helyzetben csak kicsit máshogy (egy gimnáziumban,). Azért is írhatsz esetleg 3ast, mert idegesíted magad és jobban ráizgulsz egy dolgozatra és ettől tudjuk, hogy rosszul szoktak sikerülni. A kémia, fizika amúgy is jó, nem szokás tőle félni :). Igaz egy nehéz anyag utáni témazáró előtt mindig izgulunk. Csak próbálj mindent rózsaszínbe látni, és engedd el magad. Tudnod kell, hogy úgyse kapsz rossz jegyet, vagy ha mégis, akkor kitudod javítani...
2015. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor lesz szükséged egy relativitáselméletre, vagy a tehetetlenség törvényére...? És szerintem a molekulák közti kovalens kötéseket sem kell majd elemezned életed során túl sokszor. Ilyenen felesleges stresszelni. A 3-mas még egy elfogadható osztályzat, ezek problémás tantárgyak. Végezd el, nem kell szeretni egyiket sem.


Ha a helyesírás vagy a matematika, vagy ilyen "fontosabb" dolgok nem mennének akkor lenne okod aggodalomra. Nyugi már!

2015. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fog az menni, csak készülj fel :)
2015. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen midnenkinek!:D
2015. jan. 8. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!