Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok megfelelő...

Miért nem tudok megfelelő emberként viselkedni?

Figyelt kérdés

Sokat tanulok, mert szeretnék külföldi egyetemre menni, de még így sem vagyok kitűnő. Aztán vannak hobbijaim, amiket szeretek és csinálok, de még semmilyen eredményt nem értem el bennük, mert nincs időm pályázatokra készülni. Két nyelvet is kellene tanulnom, hogy magasabb szintre lépjek belőlük, de ha leülök tanulni, elmegy az idő, és a dolgok negyedét sem végzem el. Házimunkába sem tudok besegíteni, mert nincs időm. Sokat utazok, naponta kettő órát, és olyankor olvasni szoktam, de mégse tudok hamar befejezni egy könyvet. Múzeumokba igyekszem járni, de havonta legfeljebb egyszer jutok el, moziba szinte soha, barátaimmal is csak hetente egyszer egy fél napra tudok találkozni. Diákmunkáznom is kellene, mert így semennyit sem fizetek a szüleimnek, és legalább az egyetemre illene félreraknom, de iskola mellett tudom, hogy képtelen lennék rá.

Mások viszont ennél sokkal többet csinálnak, dolgoznak iskola mellett, közben tanulnak és még jó eredményeik is vannak, tanulmányi versenyekre is járnak, folyamatosan talpon vannak.

Én miért vagyok erre képtelen?



2020. máj. 3. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet az időbeosztással van baj.
2020. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha egy nap sokat pörgök, másnap leszek nagyon rosszul.
2020. máj. 3. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaaja. Írd össze egy hetedet mindenképp! Ott létni fogod, hogy mikkel ment el az idő.
2020. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van olyan, aki jobban teljesít, ha sok a tennivalója, vagy ha pont majdnem összecsapnak a feje fölött a hullámok.

Van olyan, aki "lassabban" éli az életét, aki nem tudja/szereti túlpörgetni magát, de attól még halad. Szerintem te a leírásod alapján ilyen lehetsz.

Esetleg próbáld ki az elsö verziót, szóval táblázd be a napjaidat mondjuk 3 napig és nézd meg, hogy hogy reagál a tested/lelked.

2020. máj. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!