Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne visszahozni a...

Hogyan lehetne visszahozni a normális kommunikációt? Ha Valakit nagyon szeretsz miért hiszi azt, hogy Neki mindent szabad? Miért lenne nehéz Neki emberként viselkedni? Ha Valaki akármennyire színész is, hogy változhat ekkorát?

Figyelt kérdés

Segítsen Valaki ezt kibírni!

38 hetes terhes vagyok és Apa szavaival állandóan bántalmaz.

Én sajnos nagyon szeretem és ezáltal Ő azt hiszi, hogy Neki mindent szabad. De miért?

Most éjszaka már nem aludt itthon és csak a főnökén keresztül beszélhettem volna Vele, de Ő lerakta a telefont. Ti kitálaltatok volna a főnöknek?

Nekem CSAK annyi elvárásom volna, hogy viselkedjen emberként!

Hogyan lehetne visszahozni a normális kommunikációt? HA a párod úgy hiszi, hogy Neki mindent szabad és mindig Téged hoz ki hibásnak? Ha Valakit nagyon szeretsz miért hiszi azt, hogy Neki mindent szabad? Miért lenne nehéz Neki emberként viselkedni? Ha Valaki akármennyire színész is, hogy változhat ekkorát?


2011. júl. 13. 10:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő téged nem szeret....
2011. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
Kicsit összezavarodtam. Apukád és a párod hozzáállás mennyiben függ össze?
2011. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert talán nem szeret ugyanúgy. Az én párom soha nem beszélne így velem. Mondjuk nem is tűrném!

Az én párom hálás azért,hogy szeretem, nem hiszi,hogy ezért mindent szabad. Elég nagy baj lehet nálatok!

A terhességed előtt is ilyen volt?

2011. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az arrogancia és flegmaság mással, másokkal szemben felsőbbrendűségi megnyilvánulás és a tisztelet teljes mértékű semmibe vétele.

Semmiképpen nem szeretet vagy szerelem.

2011. júl. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Az a baj, hogy itt csak a te leírásodból ismerjük a dolgokat. Egyrészt ez már valaminek a következménye. Miért kell azt gondolni rögtön, hogy az Ő hibája?
2011. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
ez a kapcsolat már halot
2011. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

10:13 válaszadónak: valóban, van igazság, amit írsz.

Ugyanakkor volt már olyan párom, aki jó ideig a "szebbik arcát" mutatta, kedves, figyelmes volt, később viszont már nem színészkedett és ordenáré stílusra váltott anélkül, hogy erre rászolgáltam volna és ez tény. Van önkritikám, de mégis azt mondom, hogy én nem szolgáltam rá az ordenáré stílusra, amit képviselt. Egész egyszerűen egy hitvány alak volt, aki képtelen tisztelettel kommunikálni is.

2011. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt ?
2011. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A terhességem óta durvult el minden, persze előtte sem volt már rózsás.

Mindenki nagyon csodálkozik. Még anyósom is azt tanácsolta, hogy hagyjam el a fiát.

2011. júl. 13. 10:38
 10/19 anonim ***** válasza:
szép kis helyzet,mindjárt jön a baba és az apja meg sehol nem lesz.
2011. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!