Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi agyilag zokni...

Miért van ennyi agyilag zokni a celebek között?

Figyelt kérdés

Kabát Peti, Gáspár Laci, Czibók László, Dancsó Péter, Varga Viktor, Megyeri Csilla, Rubint Réka, Schobert Norbi, Kasza Tibi, Majka, Ábel Anita, Győzike, Gáspár Bea, Gáspár Evelin, Bye Alex, Dér Heni, Dobó Ági, Szabó Zsófi, Harsányi Levente, Tatár Csilla, Istenes Bence, Istenes László, Csobot Adél, Zimány Linda, Vasvári Vivien, Tóth Gabi, Pintér Tibor, Pumped Gabó, Demcsák Zsuzsa, Kárász Róbert, Baukó Éva, Berki Krisztián, Fekete Pákó, Kulcsár Edina...


Lehetne még folytatni a sort, nekem most hirtelen ennyi jutott eszembe.



2020. máj. 3. 20:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%

mert az embereknek sajnos nagyobb szorakozas a teveben nezni ezeknek az embereknek a suttyo, nagykepu, tajekozatlan, alpari megnyilvaulasait, mint barmi ertelmessel foglalkozni.

nem veletlenul megy az eszbontok a fomusoridoben - erre van igeny

2020. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11%

#9:

Ezeket honnan tudod? Ismered őket személyesen?

2020. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

A celebek ripacsok. Ez egy ilyen műfaj...

nem is értem az embereket... :D ez olyan, mintha azt nem értenéd miért nem tud beszélni egy állat. Elvárni egy ripacs műfajtól magasabb szintű dolgokat, nem a kereskedelmi csatornákon kell.

Olvass könyveket, vannak nagyon jó magasműveltségű műsor a neten, miért a “mesét nézed, ha nem érdekel”?

És ezzel megy el emberek fél élete. Kérdezhetném én is, miért ilyen hiába valóságokon lovagol ennyi ember? Tudod te mennyi mindenen fenn akadhatnék? Pláne hogy nézek tv-t ilyen szinten. Szerintem szinten aluli, szinten aluli dolgokkal foglalkozni.

Csupán ennyi a véleményem a celebekről és azokról akik a celebekkel foglakoznak, legyen az pozitív vagy negatív. Teljesen seckó. Vele vagy elfoglava..

2020. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

#12: Győzikét ismeri az exem. Dancsónak elég megnézni a videóit. (Nem, nem csak az épp felkapottakat.) A fiatal Istenesről nincs balhés hír. Az idősebbről ott a wiki.


Egyszerűen nem az az átlag vagyok, ami itt van, hogy mindenkit szidni kell.

2020. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%

#14: A nagyon értelmes Dancsó mégis elvállalta az Rtl-es álarcos műsor zsűrizését. Az első adásból láttam valamennyit, megmondom őszintén borzalmas volt. Pedig úgy voltam vele, biztos jó lesz, nézni fogom.

Szóval egy szégyen volt ezt elvállalni, de persze ő értelmesebb az átlagnál. De hát a pénz..

2020. máj. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Jó lenne celebnek lenni,mertakkor lenne sok pénzem,így meg falusi szegény vagyok.25L.
2020. máj. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#7nek totál igaza van adom!!
2020. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Harsanyi Kasza Kárász Ábel meg Dér H sem tipli , de Dancsó sem csak ő nem élőbe tvbe való . Majka az szégyen és a segélyt felvevő Gáspár retek is . A balesetet is direkt okozták a műbalhéból él a csürhe . A legtöbb jófejkedő erőltetett magánéletüket kiárusító ember szolga . Aki hirekből szereplésből él nem önalló . Ez az ő választásuk gondjuk .
2020. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha nem lennének celebek szerintetek jobb lenne? Amúgy a ti kedvenc énekeseitek is celebek nem? Ők is javarészt 'zoknik' nem? Na akkor miről is van szó ripacsok ??? :D
2020. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!