Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is volt ilyen tapasztal...

Másnak is volt ilyen tapasztalata beteg emberekkel?

Figyelt kérdés
Én is beteg vagyok és elhelyezkedtem egy munkahelyre ahol betegek dolgoznak.Már a második munkanapon egyik ott dolgozó beteg kollega elkezdett minden ok nélkül kiabálni,hogy én meleg vagyok.(nem vagyok az) a másik erre veréssel kezdett engem fenyegetni mondván,hogy rühelli a melegeket.De volt olyan is,hogy kiröhögtek,hogy én,hogy nézek ki.Egyébként teljesen normálisan.Ezt az orvosi papírjaimra is ráírták az orvosok,hogy megjelenése normális határokon belül.Ha valamelyik kollegához hozzá szóltam,rendkívül agresszív és barátságtalan volt.Az áltluk vélt melegségem miatt állandóan beszólogattak.A családtagjaimra is gúnyos megjegyzéseket tettek ismeretlenül pedig még csak nem is látták őket.Másnak is van ilyen rossz tapasztalata a beteg emberekkel? Én beteg ember létemre eléggé megundorodtam tőlük.
2020. máj. 5. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Ha normálisan nézel ki és annyira nem vagy beteg, akkor honnan tudják, hogy beteg vagy? Mert ha folyamatosan hangoztatod, ag lehet visszatetsző. Az olyan, mintha ezzel akarnál takarózni
2020. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Onnan tudták,hogy ezen a munkahelyen mindenki beteg nincs senki aki nem az.Én soha nem mondom senkinek.
2020. máj. 5. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom milyen betegséged van, de meglepően értelmesen írsz.


Ha nincs másik munkahely, akkor csinálj úgy mint ők. Csak úgy tudsz beilleszkedni, közéjük tartozni.


Milyen betegséged van?

2020. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!