Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tini lányoknál apahiány gyakori?

Tini lányoknál apahiány gyakori?

Figyelt kérdés

Kistanárként gimiben láttam egyik osztályban ahol szinte csak lányok voltak, hogy az osztályfőnök urat aki tény hogy elég jó pasi volt, 30-as izmos, sportos, mosolygós fickó, de a kiscsajok úgy rajzották körbe állandóan mint méhek a kaptárt.


Filmben megrendezve látni ilyen rajongást, de nem gondoltam élőben is van ilyen.


Maguk közt csak 'Apuci'-nak hívták és hallhatóan állandó beszédtéma volt.


Rögtön arra gondoltam, hogy ez valami fura "apa hiány" lehet sok lánynál?



2020. máj. 5. 18:48
 1/4 anonim válasza:
Ha valamelyik lánynak elváltak a szülei és az annyához került esélyes szerintem, hogy van apahiánya, de ez már szerintem szimpla tetszésnyilvánítás vagy ilyesmi. Vagy csak beakarnak vágódni tanárúrnak vagy azért,mert helyes vagy a jó jegyekért, de lehet hogy apakomplexus:D vagy az idősebbekre buknak
2020. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Interneten menő a daddy/babygirl páros. Szinte márkaként van elterjedve nyílván innen jött nekik is. Hidd el az 'apuci' inkább dilf mint rendes apa náluk 😂
2020. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Szimplán jó pasi, mint írod, izmos, kedves velük, stb., a lányoknak általában bejönnek az idősebbek, nem kell ehhez "apahiányosnak" lenni. :) Neg mivel tanár, kb olyan, mint egy sztár, elérhetetlen, lehet érte rajongani, a tinilányok szeretik az ilyesmit. A másik meg, hogy ott ezek szerint szinte már divattá, menővé vált körülrajongani ezt a fickót, és ezért is csinálják... Az egyik elkezdi, a többi meg megy utána.
2020. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még mikor kisebb voltam,akkor meghalt apukám....,de 100%,hogy nem hívnám a tanárom apucinak.Nem tudom te hol dolgozzol...Bár szerintem ez kamu vagy remélem.
2020. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!