Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van a tini fiúknál is olyasmi,...

Van a tini fiúknál is olyasmi, mint a lányoknál a fanfiction írás?

Figyelt kérdés

Többé kevésbé ismerem azt a jelenséget (egy ponton részese is voltam) amikor a lányok annyira beleesnek egy színészbe, vagy egy karakterbe, hogy szabadidejükben kisebb regény méretű, alaposan kigondolt és megmunkált romantikus történeteket írnak róla.


Ez létező jelenség a fiúknál is, hogy komolyabban foglalkoznak egy női karakterrel, vagy igaz a sztereotípia, miszerint vagy nincs ilyen nekik, vagy max kiverik rá párszor, aztán alig gondolnak rá többet?


2020. márc. 2. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mennyire hasonló, de pl. amikor karaktereket dolgoznak ki játékokhoz. Skyrim-hez voltak szépen kidolgozott follower mod-ok, pl Sophia, aki nagyon vicces volt, csináltak neki rendes sztorit, reagált a veled történtekre. Ok, ez nem ugyanaz. De én már olvastam fanfiction-t fiúktól is.
2020. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De hogy oszlassam a sztereotípiákat, azért lányoktól is olvastam már elég beteg fanfiction-t, nemi erőszakról.

Nem olyan ártatlanok ők sem.

2020. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy kiverik rá sokszor.
2020. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rule34?
2020. márc. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne azonosítsuk a fanfictiont a tinilányok romantikázásával...


Felnőttek is írnak komoly fanfictionöket, pl. én is 34 éves létemre, de egyiknek sincs köze 18+-os tartalomhoz...

2020. márc. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!