Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy az idősebb...

Miért van az hogy az idősebb nők nyitottabbak a fiatal lányoknál?

Figyelt kérdés
Én legalábbis ezt tapasztalom.Pedig fordítva kéne lennie mert egy idősebb nő láthatta hogy az elmúlt 30 évben sem változott semmi Magyarországon,csak rosszabb lett.Nehéz társat találni,nem lehet lakáshoz jutni,Nem lehet megélni a fizetésekből stb.Míg egy fiatal lány nem tapasztalt még annyi rosszat mint az idősebb nők.Mégis azt látom hogy az idősebb nők nyitottabbak,mosolygósabbak,barátságosabbak.A fiatal lányok még inkább rosszkedvűek,komolyak,be vannak savanyodva.Mosolyt ritkán látni az arcukon és nem szívesen beszélgetnek idegenekkel.Miért van ez így?Vagy rosszul látom?
2019. júl. 23. 14:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Én is boldog leszek idősen, mikor már nincsenek felém elvárások. Folyton mosolyogni fogok. Addig marad a fintor.
2019. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az idősek között is van bőven megkeseredett, befásult, és olyan, aki nem igazán nyitott. És a fiatalok között is van bőven nyitott, felhőtlen. És azért még mindig a fiatalok között vannak többen.

Annyi igaz, hogy sokan idősebb korukra rájönnek, hogy inkább magukkal foglalkozzanak, ne mások véleményével, és a sok megfelelési elvárással. De nem mindenki.

2019. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Azért egy 50 körüli nőnek vigyáznia kell mert 65 év a nyugdíjkorhatár.Addig ő sem dőlhet hátra,de lehet hogy még utána sem.Egy idősebb nőnek is meg kell felelnie.
2019. júl. 23. 14:52
 4/23 A kérdező kommentje:
Pont hogy egy fiatal lány lehetne felszabadultabb mert ha őt pl.kirúgják a munkahelyéről de jól néz ki akár már másnap kezdhet valahol.Egy idősebb nőért már
2019. júl. 23. 14:56
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem fognak kapkodni.
2019. júl. 23. 14:56
 6/23 anonim ***** válasza:
3: Nem a munkára gondoltam. Úgy általánosságban, hogy mit gondolnak rólad, hogy nézel ki, elég vékony, szép, divatos, okos, kedves, stb. vagy-e. Egy adott munkához való ragaszkodás vs. rugalmasság sem életkor kérdése.
2019. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Itt van egy kis ellentmondás mert azt mondod hogy egy fiatal lányt érdekel mások milyennek látják.Pont ezért is kéne kedvesnek,közvetlennek lennie mert az csak szebbé ten
2019. júl. 23. 15:02
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
7: Nincs ellentmondás. Sokkal könnyebb felszabadultnak, nyitottnak lenni, ha nem a sok megfelelési kényszer miatt szorongsz. De egyébként sem gondolom, hogy igaz lenne a felvetésed. Nem kortól függ a nyitottság, kedvesség. Sok búval bélelt ember van, nők/férfiak/fiatalok/idősebbek között.
2019. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én mosolygósnak, vidámnak tartom magam, legalábbis a környezetem szerint az vagyok.

Az epdig biztos, hogy nyitott vagyok, mert elég sok hobbim és érdeklődési köröm van, ezek által ismerkedek is.

Egy fiatal lánynak (és fiúnak) is lehetnek problémái, vagy bármi, ami miatt nem mosolyog. Néha csak fáradtak vagyunk.

Az idegenek alatt meg kit értesz? Aki random leül mellém a buszon, hogy "Szia, merre mész?".


18/L

2019. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
18/L igen,azokra is értem.
2019. júl. 23. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!