Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen sok az idióta?

Miért ilyen sok az idióta?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem. Munjahelyen is, utcán, mindenhol szinte csak ilyenekkel találkozok. Te is észrevettétek hogy megszaporodtak?

2020. máj. 6. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Szerencsére eggyel több van, mint gondoltam: te is köztük vagy.
2020. máj. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért gondolod?
2020. máj. 6. 07:43
 3/10 A kérdező kommentje:

Belémkötnek a boltban, még nekik ál feljebb - miért baj hogy leveszem a madzkot pl orrfújáshoz? Nen tudtam tartani.


Ilyenekre gondoltam nem kell piszkálni...

2020. máj. 6. 07:44
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

a hisztérikus a több

(nem zárt térben, kisboltban kell orrot fújni, a szegény eladó ott áll egész nap, ezer ember sodrásában, gondolj rá)

2020. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jjaaj persze de félrevonultam egy üres sorra. A végéről kötött belém egy paraszt - másik vásárló amúgy. Nen vagyok azért olyan tahó hogy mások mellett tegyem.
2020. máj. 6. 08:06
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

jó, akkor nyugodj le

"Hisztéria. Veszedelmes betegség, kötelezően kellene gyógyítani. Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele." Karinthy Frigyes

2020. máj. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert alacsony a kerítés és kevés a töltény (ez utóbbi from Stewie/Family Gay)
2020. máj. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

"Hisztéria. Veszedelmes betegség, kötelezően kellene gyógyítani. Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele." Karinthy Frigyes


Rengeteg megfontolt sunyi nőt ismerek, és egy hisztérikusat se. Ellenben olyan férfit, aki képtelen uralkodni az indulatain, rengeteget.

2020. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
8-as, te egy különleges ismeretségi körrel rendelkező hölgy vagy. A férfi, aki nem uralt - nem az igazi. Töröld őket a listádról, nyuszifül.
2020. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
NEMZETI erény.
2020. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!