Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ápolatlan embernek lehet...

Egy ápolatlan embernek lehet ápolt párja, vagy csak egy másik ápolatlan ember fog vele összejönni?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy nehéz külsőleg rendben lenni.Nehéz elérni azt hogy ne legyenek pattanásaink,hogy ne korpásodjon,zsírosodjon a hajunk,hogy a fogaink fehérek legyenek,hogy mindig tiszta legyen a körmünk,ne legyen büdös a lábunk,stb.Ha én külsőleg nem vagyok rendben,belül sem érzem jól magam.De hogy lesz így egy ápolt barátnőm,ha én magam nem tudom elérni azt hogy ápolt legyek?
2020. máj. 6. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket mind el lehet érni ha foglalkozol magaddal rendszeresen. A tisztálkodás mindenkinek alap dolga kellene hogy legyen. Az ápolatlanságot az ápolt emberek nem szeretik.
2020. máj. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 én mindennap zuhanyzom,fogat mosok,egy héten többször is hajat mosok,borotválkozok,tiszta ruhákban járok és mégis ápolatlannak tűnök.
2020. máj. 6. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a szakállal vagyok így, amint elkezdem növeszteni máris úgy érzem hogy koszos az arcom. Próbáltam már mindenhogy fazonírozni de számomra mindig egy piszkos arc néz vissza a tükörből.
2020. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Ez inkább úgy szokott történni, hogy a pár egyik tagja kicsit elengedi magát, miközben a másik marad olyan, amilyen. Nálunk legalábbis inkább ez jelent meg, aztán szóltam neki, hogy "hogy néző' mán ki, hát nem akarsz nekem tetszeni"? És azóta megint működik a dolog. :D


Sajnos amiket írsz, az egyfajta felnőtté válási folyamat. Ezen a lányok hamarabb átesnek, nagyobb rajtuk a nyomás egymás között és a társadalom felől is, szóval a kamasz kor már abból áll, hogy minden lány igyekszik nő lenni, megtanulja, milyen kence kell a pattanásokra, kipróbál dolgokat, hogy mi áll neki jól, alakul és megszokja ezt a rutint. A fiúknak ez nem annyira általános, ezért lehet, hogy nehezebbnek érződik. De ugyanúgy rutinná lehet alakítani, mint a fogmosást reggel-este. Kamaszkor után a legtöbb ember bőre azért pattanásos, mert nincs rendesen tisztítva, nincs rendben az étrend (vagy sok az allergén vagy sok a zsíros étel, egyeseket a fűszerek és a cukor is kikezd), a korpás hajon a megfelelő sampon és az alapos mosás segít, illetve figyelni kell arra, hogy ne fázzon meg a fejbőr, a fog színe alapvetően nem fehér, szerintem ezen fölösleges rugózni, elég fogat mosni legalább napi kétszer, a köröm relatíve tiszta marad, ha rövidre van vágva és rendszeresen mosol kezet. A lábszag zoknitól és cipőtől függ. Lehet venni betétet is, ami segít ebben, meg állítólag a szódabikarbóna is.


Szerintem amiket írtál, alap dolgok, amik nem igényelnek túl sok odafigyelést naponta. Talán plusz 5 percet vesznek el az életedből.


Na most ehhez képest gondolj bele, mit kell csinálni egy lánynak. A bőrünk finomabb, legalábbis az enyémet minden is kiüti, nagyon sokat kell vele foglalkoznom este (lemosó, tonik, maszk, arcradír, esti hidratáló, nappali hidratáló, fényvédő és akkor még nem sminkeltem és nem használtam semmilyen olajat), a hajam a hossza miatt kényes pont, nem elég mosni, kell rá balzsam, pakolás, olaj is, sokkal több idő szárítani is, a körmöm változó, most épp nincs festve, csak szimplán hosszú, de az is egy érdekes kör, és akkor még ott a szemöldökszedés, akinek van, az arcgyanta a kis pihék ellen, szőrteleníteni az egész testet kb nyaktól lefelé, nekem még ott az edzés is mellé...


És ez még mindig az alap, az, aki után nem fordulnál meg, mert ez csak egy sminkeletlen, kócos hajú natúr lány...


Ezért sem értem, mikor rohadt igénytelen emberek kikérik maguknak, hogy lekoppintom őket. Mert én mit képzelek, mit tettem le az asztalra... Miért nem vagyunk egy kaliber szerintem... Hát, ha az egyéb tevékenységet nem nézem (háztartás, munka, tanulás), akkor már pusztán ez alapján nem tudom néha, mi a kiakadás tárgya. Egy férfinek jóval kevesebb munka, hogy férfias legyen. Akkor tegye már meg.

2020. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
miért várnád el valaki mástól, hogy törődjön magával valami egészen minimális szinten, ha te arra sem vagy képes? (nem,az hogy minden nap fogat mosol és zuhanyzol nem pluszpont, hanem az alapvető elvárás.)
2020. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem a kérdező arra gondol,hogy vannak olyan emberek,akiknek természetellenesek fehérek a fogaik,pl a fogfehérítéstől.

Vagy genetika kérdése is.Van,akinek szürkésebbek alapból.


Illetve vannak,akiknek protézise van,azt is sokszor túlzottan fehérre csinálják,ezért tűnhet mellette az átlag ember "ápolatlannak".


Attól,hogy ki van valaki púderezve,még neki is lehetnek pattanásai.

A lábuk is büdös egy egész napos cipőviselet után.

Szerintem túlliheged.

2020. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!