Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor személyazonosító...

Amikor személyazonosító igazolványba készül a fotó, akkor szabad mosolyogni, legalább enyhén vagy fapofát KELL vágni?

Figyelt kérdés
Van erre valami szabály?

2020. máj. 6. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Szabály nem tudom van-e rá, de nekem eddig soha nem engedték, hogy mosolyogjak.. mindig rám szóltak hogy csak nézzek előre.
2020. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem legutóbb azt mondták, hogy a fogaim ne látsszanak ki, ezt mondjuk sokáig nem volt egyszerű kivitelezni, mert fogszabályzáson a felső fogsoromat kifelé tolták, és nem fért be a számba, amíg ki nem húzták az egyik bölcsességfogamat felülről évekkel később. Ebben a hónapban megyek új személyit csináltatni, mert lejár, most nem tudom, mi a helyzet.
2020. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1, 2. Köszönöm!


Ki a Frakk (a macskák réme) osztogatja a pirosakat? Írj inkább, ha tudod a választ, ne a pirosat nyomkodd!

2020. máj. 6. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legjobb a pontozási rendszer, az tutti...


Én mínusz pontokat kaptam egy olyan kérdésre adott válaszomra, amire a kérdező kifejezetten kérte mindenki véleményét!


Egyébként 'Fapofa' kell szerintem is.

2020. okt. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azóta voltam a személyazonosító igazolványt elkészíttetni.

Készült egy kép... Hát, mondom, ez katasztrófa. Csinált a hölgy még egyet. Komolyan mondom, hogy még én sem ismerném fel a saját pofimat, olyan "jól" sikerült. Most már mindegy. Eleinte sokat nézegettem, hogy ki ez a képen?! 😉😉😉😀😀

Amúgy megkérdeztem a fényképet készítő nőtől, hogy lehet-e mosolyogni és az mondta, hogy "a fogak ne látsszanak" - de mindegy volt, mert mosolyogva is úgy néz ki a kép, mintha Jodie Foster és Meat Loaf keverékét ábrázolná.

Nem tudom, hogy fognak felismerni, amikor használnom kell. 😉

2020. okt. 10. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!