Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek! Nektek milyen fotó...

Emberek! Nektek milyen fotó van a személyazonosító igazolványorokban, úgy értve, hogy szerintetek jól vagy rosszul sikerült?!

Figyelt kérdés
Rólam gyakran "nem a legjobb fotók" készülnek...

2020. máj. 6. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem szerintem átlagon felülire sikerült, nem nézek ki rajta annyira gyérül mint az emberek 90%-a
2020. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de nem is olyan jo. De a diakigazolvanyomon levore ra sem merek nezni.
2020. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű. Pláne, hogy nem számítottam arra, hogy ilyen lesz. Mármint nemrég csináltattam újat, és annyira közelről csinálták... az azelőttiek ehhez képest okésak voltak, de legutóbb annyira közelről csinálták, hogy úgy nézek ki mint egy labda. :D Utálom.
2020. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Első ránézésre 3 év kötél.
2020. máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt még olyan igazolványom, amin jó lett volna a fotó, de sosem zavart különösebben. A személyim még hagyján, de az útlevelem lázasan, betegen csináltattam és ránézésre 15 év börtönt adnék magamnak :D
2020. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetes rossz, már mikor megkaptam róla a papírt, kerekítettem egy fiktív történetet a leharcolt harmincas, 5 gyerekes, már kétszeres nagymama, alkoholista nőről, aki a fotón van :D Szóval én inkább csak röhögök rajta :D
2020. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egész jó lett ☺️
2020. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapja csináltattam újat, az egész jó lett. A diákigazolványomon lévő fotót a kormányablakban nyomtatták fogyóban lévő tintával, ezt kellett bescannelni és elküldeni az egyetemnek, ez a verzió lett rányomtatva magára az igazolványra. Tisztára úgy néz ki, mint azok a nagyon régi fotók, ahol leültették a halott nagyit a családi fotóhoz, még kicsit ferde is, mert ferdén volt odatéve a kamera...
2020. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnak tetszik, nekem nem. :D
2020. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az elmond mindent, hogy sehol nem láttam még az enyémnél rosszabul kinéző személyiképet. 14 voltam mikor készült, de inkább egy leharcolt elvonóról kijövő 40 évesre hasonlítok xd

Reggel 8 volt, egész éjszaka ébren voltam és eredetileg nem képet csinálni mentem, valami más irat kellett.

Mostmár csak röhögök rajta, de bárkinek megmutatom nagyon meglepődik xdd

16/l

2020. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!