Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra miért (volt) rossz...

Számodra miért (volt) rossz az otthonmaradás, mozgási korlátozás?

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 15:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

Számomra nem rossz.


Akik számára meg rossz,gondolom azért mert nekük lételemük a kimozdulás.

2020. máj. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem Magyarországon élek, max 5 km-re mehetek itthonról, azt is csak indokolt esetben. 2 hónapja vagyok itthon és még 2-3 hónapig nem nagyon oldják fel a korlátozásokat. Belvárosban élve sosem volt szükségem autóra, de most eléggé fáj, hogy nem tudok kinn lenni a természetben, nem tudok túrázni menni, max sétálni a környéken, ami sajnos tele van emberrel kb minden napszakban. Buktam 3 utazást és két nyári fesztivált is. Van jó oldala is, a homeofficet nagyon élvezem, rengeteg pénzt spórolok azon, hogy nem költök kaján kívól semmire, de azért jó lenne már kiszabadulni :)
2020. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Én nem szeretek menni sehova, így meg nem is kell, szóval én élvezem :D Már előre rossz kedvem van, ha arra gondolok, hogy egyszer vége lesz :'(
2020. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kellett otthon maradnom, és nem dolgozhatok otthonról a főnökeim döntése alapján, pedig technikailag tudnék. Engem ez bosszant leginkább, hogy át kell utaznom tömegközlekedéssel a fél várost naponta kétszer, mikor semmi akadálya nincs az otthoni munkavégzésnek, csak mert a cég vezetői pozícióiban őskövületek vannak.

A korlátozásokban nekem inkább a logikátlanság a zavaró. A posták rövidített nyitva tartása (alig jutok el, ha értesített küldeményt kell átvennem), a korosztályi sávok (a 65 év felettiek a hét bármely napján el tudnak menni vásárolni, aki dolgozik, annak hiába van ott az idősáv, ha a hét több napján nem tud élni vele munka miatt), olyan túrahelyeket is lezártak, ahova nem mennek tömegek, hetekig nem lehetett kapni bizonyos termékeket (májkrém, gumikesztyű például), vagy csak a 65 év felettiek idősávában.

2020. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nem volt rossz. Home office-ban, családi házban, kerttel, a páromnal teljesen kibírható. Tömegbe soha nem vágytam.

A legjobban az tetszett, hogy amikor nagyon menni kellett valahova, alig volt autó az utakon, élvezet volt vezetni.

Panelban 2-3 gyerekkel biztos megbolondultam volna.

2020. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetoen nem rossz, elvagyok itthon, a hobbim itthoni hobbi. Maga a teny duhit, hogy a jogaimat korlatozzak. Illetve termeszetesen szeretunk elmaszkalni a parommal, februar vege ota nem voltunk ugy kulonosebben sehol, ami kikapcsolodos program.
2020. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#5: úgyszintén...

A kertben berendeztem az irodát, és a napernyő alatt vígan dolgoztam. :) Ha meg rosszabb idő volt, akkor bent a dolgozószobában.

Bő másfél óra plusz szabadidőm lett, hogy nem kell közlekedni. Délutánonként meg megyek bicajozni, futni, kirándulni a közeli erdőbe.

2020. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Számomra azért mert szükségem lenne a teljes egyedüllétre a feltöltődéshez, de ez lehetetlen így, hogy mindenkit állandóan itthon esz a fene. Emiatt a hétvégéket se szeretem, de ennek köszönhetően minden egyes nap olyan mintha hétvége lenne. Munkahelyen biztos csak néznek majd, hogy másfél hónap otthonmaradás után leharcoltabb vagyok, mint előtte, de ez az igazság, azóta szinte egy percet se tudtam érdemben pihenni, töltődni.
2020. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%

#6: ha meg nem korlátozták volna, az dühített volna, hogy olasz állapotok álltak volna elő Mo-on….. :(


Hiányzik az valakinek?


OK, étterembe-shoppingolni nem lehet menni. De egyébként bárhová...

2020. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem nem lett volna rossz, élveztem volna az otthon maradást, de nekem ez nem adatott meg. Minden nap mennem kellett reggel munkába. Angliában élek, van korlátozás, de eddig egyszer nem állítotak meg a rendőrök, hogy igazoljam hova megyek. (bár van papírom, hogy munkába járó vagyok)

Alig várom, hogy vége legyen a karanténnak, megyek rögtön szabadságra.

2020. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!