Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor valaki terhes lesz,...

Amikor valaki terhes lesz, akkor miért olvadnak el tőle a vadidegen (! ) emberek?

Figyelt kérdés

Jaaaj de cukiii...

Hány hetes?

stb.

De előtte meg utálták egymást!



2020. máj. 6. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Képmutatás
2020. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Én inkább kerülöm azt, aki terhes. Hideg is kiráz tőle.
2020. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
#2es dettó engem is irritál. Na meg mikor posztolgatjak a képeket h jaaaj kis pocaklakom. Eehhh hányok
2020. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább sajnálom őket.Nővérem is mesélte,hogy volt,hogy idegen elkezdte simogatni a hasát.Az idősek főleg.
2020. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Exem is elolvadt mikor meglatta egy volt osztalytarsat terhesen aki igaz hogy ugy nezett kumi mint a vizilo felpuffdva de olyan izgalommal töltötte el az exem mintha kb az övè lenne a gyerek.

Igy elkezdtem öt figyelgetni. Valmiert mint ffiböl egy terhes nö azt valtja ki hogy a nö védtelenebb mas allapotban van, ovni valo. Ez olyan ösztösön lehet (leszamitva azokat a dfiakat akik erre gerjednek betegen)


Szoval a ffiaknak igy ugy ne vonzo lesz a nö. Kivéve az apàkat akik megutàljàk a pàrjukat mert hizik meg stb.


Nöknel pedig lehet olyan hattere hogy nah egy rivalissal kevesebb. Be lett kötve a feje. Èrtékcsökkent. Racionalisan nezve kiesett a huspiacrol.Ök ezert örülhetnek ha "ellensèg" esik teherbe.

2020. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*ugy nèzett ki
2020. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok érzéketlen ezen a téren, de engem olyan szinten hidegen hagynak, lehet valaki aaannyira nagyon terhes... Hát aztán, az is csak egy természetes állapot. Nem értem azokat az embereket sem, akik kényszeresen akarják fogdosni a pocakját, stb... Miért kell? Viszont a várandós nők meg valamilyen szinten el is várják, hogy figyelmet kapjanak akár vadidegenektől is, meg nagy mosolyokat... Pláne a fb-os terhesposztok, jaaj azok a kedvenceim :D 2 perce terhes, de már televervi az üzenőfalát terhesképekkel :D
2020. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is képmutatás.
2020. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%

Nagyon érdekes ez a rideg hozzáállás a kismamákhoz...


A leendő anyuka boldog, kiegyensúlyozott, a jövő ígéretével várandós! Jó ránézni és megfürdeni az örömében!


Nem is beszélve róla, hogy nőként visszaidézzük saját boldog, várakozás teli időszakunkat! És ez jó!

2020. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!